E-marketing Centrum Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie

07/06/2017

Centrum Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie wraz z IAB Polska zapraszają na studia podyplomowe E-marketing.

Celem studiów jest przekazanie praktycznej, zróżnicowanej i aktualnej wiedzy na temat sposobów wykorzystania Internetu w marketingu, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych trendów panujących na rynku mediów elektronicznych.

Kierunek jest objęty akredytacją DIMAQ – pierwszego w Polsce programu standaryzacji i weryfikacji kompetencji digital marketingowych, prowadzonego przez IAB Polska. Co Oznacza, że program studiów przygotowuje do zdobycia certyfikatu DIMAQ. Osoby, które już posiadają certyfikat, za ukończenie kierunku otrzymują 80 punktów recertyfikacyjnych.

Formuła studiów zaprojektowana tak, aby Studenci mogli pracować nad własnymi strategiami (własnymi planami e-marketignowymi dla swoich firm lub instytucji, w których pracują), a także aby mogli podejmować realne działania e-marketingowe na swoich własnych projektach – czyli maksymalne odejście od suchej teorii.

Studia E-marketing wyróżniają się na tle konkurencji ogromnym naciskiem na praktykę, zapoznaniem z wieloma narzędziami e-marketingowymi oraz pracą Studentów nad własnymi projektami e-marketignowymi, które realizują np. w swoich firmach bądź instytucjach, w których pracują”. Reasumując ukończenie tych studiów gwarantuje uzyskanie wiedzy i doświadczenia niezbędnego do w pełni samodzielnego prowadzenia działań e-marketingowych”

– mówi Wojciech Szymański, opiekun merytoryczny kierunku w Wyższej Szkole Europejskiej.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji oraz pełny program studiów znaleźć można na stronie: www.podyplomowe.wse.krakow.pl/e-marketing.

Czytaj także