Newsletter IAB

Zapisz się na powiadomienia o nowościach, promocjach i ofertach IAB Polska i nie tylko

Informacja o przetwarzaniu danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 39/77. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu wysyłania Ci informacji o nowościach, aktualnych promocjach i ofertach branżowych za pomocą poczty elektronicznej. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia, lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się TUTAJ.

Co dwa tygodnie będziesz otrzymywać nasz newsletter, który pozwoli Ci być na bieżąco z branżą e-marketingu. Możesz też liczyć na powiadomienia o naszych publikacjach i wydarzeniach.

Będziemy informować Cię o najciekawszych nowościach, aktualnych promocjach i ofertach branżowych.

    Klikając przycisk „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od IAB Polska newsletterów oraz informacji o nowościach, aktualnych promocjach i ofertach branżowych za pomocą poczty elektronicznej. Przysługuje Ci prawo wycofania zgody w każdym czasie wysyłając wiadomość na adres biuro@iab.org.pl. Administratorem Twoich danych osobowych jest Administratorem Twoich danych osobowych jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania newsletterów oraz informacji o nowościach, aktualnych promocjach i ofertach branżowych na podany adres e-mail. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych: https://www.iab.org.pl/newsletter-przetwarzanie-danych/