Zarząd

Włodzimierz Schmidt

prezes zarządu

E-mail: w.schmidt@iab.org.pl
M: +48 604 056 955

Robert Wielgo

członek zarządu, CMO

E-mail: r.wielgo@iab.org.pl

Badania, sprawy członkowskie, legislacyjne

Paweł Kolenda

dyrektor ds. badań

E-mail: p.kolenda@iab.org.pl
T: +48 22 415 54 44

Anna Garwolińska

menedżer ds. relacji i inicjatyw członkowskich

E-mail: a.garwolinska@iab.org.pl
M: +48 515 298 577

Magdalena Bublewicz

Kierownik ds. Regulacyjnych i Public Affairs

E-mail: m.bublewicz@iab.org.pl
M: +48 515 719 577

Dział projektów

Kaja Rud-Romańczyk

menedżer działu projektów

E-mail: k.rud@iab.org.pl
M: +48 506 692 443

Renata Święcka

senior project manager

E-mail: r.swiecka@iab.org.pl
M: +48 515 682 007

Joanna Staszewska

project manager

E-mail: j.staszewska@iab.org.pl
M: +48 668 851 954

Agata Witkowska

project manager

E-mail: a.witkowska@iab.org.pl
M: +48 516 796 444

Małgorzata Walendziewska

special programs manager

E-mail: m.walendziewska@iab.org.pl
M: +48 516 218 654

Dział edukacji

Ewa Opach

dyrektor ds. edukacji i certyfikacji

E-mail: e.opach@iab.org.pl
M: +48 735 911 657

Agnieszka Fabianowicz

menedżer ds. relacji i inicjatyw członkowskich

E-mail: a.fabianowicz@iab.org.pl
M: +48 515 992 599

Krystian Pustelnik

specjalista ds. edukacji i certyfikacji

E-mail: k.pustelnik@dimaq.eu
M: +48 509 403 893

Dział marketingu i komunikacji

Agata Gołuchowska

menedżer ds. komunikacji i marketingu

E-mail: a.goluchowska@iab.org.pl
M: +48 516 218 648

Katarzyna Łukasik

menedżer ds. komunikacji i pr

E-mail: k.lukasik@iab.org.pl
M: +48 512 679 649

Marta Stępień

specjalista ds. komunikacji i marketingu

E-mail: m.stepien@iab.org.pl
M: +48 572 942 388

Dział sprzedaży

Monika Szybowska

dyrektor sprzedaży obszaru projektów

E-mail: m.szybowska@iab.org.pl
M: +48 784 047 485

Dział księgowy

Jowita Nowak

office manager

E-mail: j.nowak@iab.org.pl
M: +48 506 123 925

Dominika Ogonowska

młodsza księgowa

E-mail: d.ogonowska@iab.org.pl

IAB Polska

Związek Pracodawców Branży Internetowej

ul. Puławska 39/77,
02-508 Warszawa
(wejście od ul. Willowej)

KRS 0000258896
NIP: 521-34-18-625
REGON: 140780831

tel 22 415 54 44
fax 22 212 87 74

godziny pracy biura:
9.00 – 17.00