Wystartował podcast IAB Europe. Pierwszy odcinek poprowadził Daniel Knapp.

02/04/2021
IAB Europe - Digital Dawn taką nazwę nowi nowo powstały podcast IAB Europe. Został stworzony, aby dzielić się spostrzeżeniami i opiniami na temat różnych aspektów branży reklamy cyfrowej i marketingu, które mogą przyczynić się do powstania nowych pomysłów i rozwiązań.

W każdym odcinku wybrany członek zespołu IAB Europe zaprasza do rozmowy gościa specjalnego z branży digital. Celem spotkań będzie nie tylko omówienie bieżących spraw dziejących się na rynku, ale również przybliżenie słuchaczom najnowszych danych i statystyki, które warto znać. Podcast jest dostępny na platformie Spotify.

Odcinek 1: All things Digital Advertising for 2021

W pierwszym odcinku Daniel Knapp, Chief Economist, IAB Europe, oraz Andrew Hayward-Wright, Partnerships Director w SeenThis i Programmatic Advisor dla IAB Europe rozmawiają o reklamie cyfrowej w 2021 roku.

Słuchaj odcinka tutaj >>

Gościem drugiego odcinka będzie Nicola Mendelsohn z Facebooka.

Czytaj także

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Patronat: Pro Experts Days

Patronat: Pro Experts Days

Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.