Wystartował podcast IAB Europe. Pierwszy odcinek poprowadził Daniel Knapp.

02/04/2021
IAB Europe - Digital Dawn taką nazwę nowi nowo powstały podcast IAB Europe. Został stworzony, aby dzielić się spostrzeżeniami i opiniami na temat różnych aspektów branży reklamy cyfrowej i marketingu, które mogą przyczynić się do powstania nowych pomysłów i rozwiązań.

W każdym odcinku wybrany członek zespołu IAB Europe zaprasza do rozmowy gościa specjalnego z branży digital. Celem spotkań będzie nie tylko omówienie bieżących spraw dziejących się na rynku, ale również przybliżenie słuchaczom najnowszych danych i statystyki, które warto znać. Podcast jest dostępny na platformie Spotify.

Odcinek 1: All things Digital Advertising for 2021

W pierwszym odcinku Daniel Knapp, Chief Economist, IAB Europe, oraz Andrew Hayward-Wright, Partnerships Director w SeenThis i Programmatic Advisor dla IAB Europe rozmawiają o reklamie cyfrowej w 2021 roku.

Słuchaj odcinka tutaj >>

Gościem drugiego odcinka będzie Nicola Mendelsohn z Facebooka.

Czytaj także

Patronat IAB: 18. CYBERSEC CEE EXPO & FORUM już w czerwcu

Patronat IAB: 18. CYBERSEC CEE EXPO & FORUM już w czerwcu

CYBERSEC CEE EXPO & FORUM to kluczowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dotyczące cyberbezpieczeństwa w Europie. Od 2015 roku CYBERSEC zapewnia przestrzeń do wymiany poglądów, dyskusji i prezentacji dotyczących największych wyzwań stojących nie tylko przed społeczeństwem, ale i światem wirtualnym. IAB Polska po raz kolejny objął patronat honorowy nad wydarzeniem.

Raport Neuroinsight Lab ujawnia: Sztuczna inteligencja na granicy ludzkiej percepcji

Raport Neuroinsight Lab ujawnia: Sztuczna inteligencja na granicy ludzkiej percepcji

Jak mózg człowieka odnajduje się w erze AI? W nowym raporcie „Człowiek vs. AI: Czy AI przekroczyło granice ludzkiej percepcji?” Neuroinsight Lab (by SeeWidely) zgłębia złożoną interakcję między ludzkim poznaniem a sztuczną inteligencją, wykorzystując do tego zaawansowaną neuroTechnologię, w tym EEG i eye-tracking. IAB Polska objął patronat nad tą publikacją.