Włodzimierz Schmidt podczas Śniadania HR Influencers

04/11/2019
Włodzimierz Schmidt, prezes zarządu IAB Polska, wziął udział w panelu dyskusyjnym na temat etyki w przywództwie podczas pierwszego Śniadania HRI, które odbyło się 22 marca w Warszawie. Podczas spotkania organizowanego przez HR Influencers praktycy biznesu, reprezentanci świat HR, finansów i marketingu rozmawiali o kondycji zarządzania i przywództwa w Polsce.  Jednym z zaproszonych do panelu dyskusyjnego gości […]

Włodzimierz Schmidt, prezes zarządu IAB Polska, wziął udział w panelu dyskusyjnym na temat etyki w przywództwie podczas pierwszego Śniadania HRI, które odbyło się 22 marca w Warszawie.

Podczas spotkania organizowanego przez HR Influencers praktycy biznesu, reprezentanci świat HR, finansów i marketingu rozmawiali o kondycji zarządzania i przywództwa w Polsce.  Jednym z zaproszonych do panelu dyskusyjnego gości był Włodzimierz Schmidt, prezes zarządu IAB Polska. Eksperci dyskutowali między innymi o tym, czym w zasadzie jest moralne przywództwo, jakie najczęstsze dylematy etyczne w zarządzaniu generuje dzisiejszy biznes i jakie najczęstsze „grzechy etyczne” popełniają polscy menedżerowie?

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania:

 

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.