Włodzimierz Schmidt panelistą CYBERSEC EXPO 2019

08/20/2019
Prezes Zarządu IAB Polska, Włodzimierz Schmidt weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Central and Eastern Europe Cybersecurity market – 2019 and Ahead”, który jest częścią CYBERSEC EXPO 2019 – targów dotyczących cyberbezpieczeństwa. Panel odbędzie się pierwszego dnia targów (29 października) o godzinie 12.30 – 13.30 na scenie głównej EXPO. Celem panelu jest zarysowanie potencjału Europy Środkowej […]

Prezes Zarządu IAB Polska, Włodzimierz Schmidt weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Central and Eastern Europe Cybersecurity market – 2019 and Ahead”, który jest częścią CYBERSEC EXPO 2019 – targów dotyczących cyberbezpieczeństwa. Panel odbędzie się pierwszego dnia targów (29 października) o godzinie 12.30 – 13.30 na scenie głównej EXPO.

Celem panelu jest zarysowanie potencjału Europy Środkowej i Wschodniej szybko rozwijającego się rynku cyfrowego, szczególnie w kontekście ostatnich działań regulacyjnych i certyfikacyjnych na poziomie Unii Europejskiej.

Pozostałymi panelistami będą:
– Andrzej Dulka – Prezes Zarządu, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji
– Tamás Laufer – Prezes, IVSZ – ICT Association Of Hungary (TBC)
– Zdeněk Zajíček – Prezes Zarządu, Information Technology and Telecommunication Association, Czechy (TBC)
– Constantine Vasuk – Executive Director, IT Ukraine Association (TBC)

Dyskusję moderował będzie Robert Siudak – Advocacy and Strategic Projects Director z Instytutu Kościuszki.

CYBERSEC EXPO to największe targi cyberbezpieczeństwa w Europie Środkowo-Wschodniej. Stanowią one platformę dla producentów, integratorów i usługodawców do zaprezentowania swojej oferty, ale przede wszystkim do spotkania aktualnych i potencjalnych odbiorców zarówno z sektora publicznego jak i rynku prywatnego. CYBERSEC EXPO to ponad 3000 m2 przestrzeni ekspozycyjnej, scena targowa z merytorycznym programem debat, dedykowana strefa networkingowa, a także możliwość organizacji sesji zamkniętych.

CYBERSCEC EXPO odbywać będzie się w ramach CYBERSEC CEE – największej serii wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej poświęconej cyberbezpieczeństwu. Organizowany w trakcie europejskiego miesiąca cyberbezpieczeństwa CYBERSEC CEE obejmuje szereg wydarzeń oraz spotkań dedykowanych wieloaspektowemu spojrzeniu na bezpieczeństwo cyfrowe – od strategicznej perspektywy dyskutowanej w ramach Europejskiego Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC 2019, poprzez techniczne elementy CYBERSEC EXE, po warsztaty edukacyjne podnoszące świadomość na temat obecności w sieci w ramach CYBERSEC Youth oraz CYBERSEC Seniors. Wspomniane wydarzenia odbędą się w dniach 29-30 października we wspólnej przestrzeni Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego w Katowicach.
Wydarzenie organizowane jest przez Instytut Kościuszki wraz z DFE CYBERSEC EXPO. IAB Polska jest patronem instytucjonalnym wydarzenia.

W celu zapoznania się ze wszystkimi organizowanymi imprezami zachęcamy do odwiedzenia strony CYBERSEC CEE: https://cybersec-cee.eu

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.