Trwa nabór firm do pilotażu badania DEI

06/30/2023
Trwa nabór firm do pilotażu badania DEI organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu w branży kreatywnej. Sektor ten odgrywa kluczową rolę w budowaniu narracji wspierających otwarte i włączające społeczeństwa. Dlatego zachęcamy agencje PR, marketingowe, eventowe, media, wydawców, firmy produkujące materiały audiowizualne, w tym gry komputerowe oraz wszystkie inne organizacje zajmujące się tworzeniem narracji obecnych w przestrzeni publicznej do udziału w badaniu DiversityINCheck Creative. Inicjatywę wspiera IAB Polska.

Media oraz agencje reklamowe, PR-owe, komunikacyjne, zazwyczaj reprezentujące małe i średnie firmy, oprócz tego, że tworzą miejsca pracy, co równie ważne, tworzą opowieści o świecie. Narracje, które każdego dnia docierają do setek tysięcy odbiorców. To te narracje w dużej mierze kształtuje publiczną rozmowę o DEI – mogą wspierać różnorodność lub umacniać stereotypy i nieświadome przekonania.

Celem pilotażu jest również dostarczenie branży narzędzia do oceny dojrzałości w zakresie zarządzania różnorodnością i inkluzji (włączania).

Grono 20 pierwszych organizacji, które ukończy realizację badania otrzyma bezpłatnie indywidualny raport

Więcej informacji oraz zgłoszenia: https://odpowiedzialnybiznes.pl/diversity-in-check-creative/

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.