Smartney dołącza do firm członkowskich IAB Polska

07/25/2023
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła firma Smartney.

Smartney to polski fintech pożyczkowy należący do francuskiej Grupy Oney Bank. To pierwsza firma na polskim rynku, która łączy bezpieczeństwo i atrakcyjne warunki oferowane klientom przez banki z błyskawicznym i nowoczesnym procesem typowym dla spółek technologicznych. Misją Smartney jest pokazanie, że pożyczanie może być smart. Wysoki NPS i regularnie prowadzone badania konsumenckie potwierdzają, że klienci cenią sobie nowoczesne usługi finansowe. Smartney promuje rozwiązania Smart Living i mądrą ekologię.

To zaszczyt dołączyć do jednej z najważniejszych organizacji branżowych, dbających o najwyższe standardy w polskim marketingu. To dla nas ważny krok. Umożliwi wymianę wiedzy, nawiązywanie cennych kontaktów czy rozwijanie umiejętności i kompetencji nie tylko mi osobiście, ale również ekspertom z naszej firmy. To również dla nas okazja, do dzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem. Członkostwo w IAB Polska postrzegamy nie tylko jako przywilej, ale również jako wyzwanie. Wspólnie z ekspertami IAB chcielibyśmy pracować nad rynkowymi standardami i najlepszymi praktykami, które sprawią, że Konsumenci świadomie będą wybierać najlepsze dla siebie rozwiązania.

Organizacja jest doskonałą platformą wymiany opinii oraz miejscem, w którym można poszukać inspiracji. Dobrze jest pracować z ludźmi, którym również leży na sercu odpowiedzialne tworzenie dojrzałego rynku.

Z pewnością będziemy aktywnie uczestniczyć we wspólnych inicjatywach i przyczynimy się do rozwoju tej dynamicznie rosnącej społeczności. – komentuje Tomasz Głodowski, dyrektor marketingu i sprzedaży:

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.