Smartney dołącza do firm członkowskich IAB Polska

07/25/2023
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła firma Smartney.

Smartney to polski fintech pożyczkowy należący do francuskiej Grupy Oney Bank. To pierwsza firma na polskim rynku, która łączy bezpieczeństwo i atrakcyjne warunki oferowane klientom przez banki z błyskawicznym i nowoczesnym procesem typowym dla spółek technologicznych. Misją Smartney jest pokazanie, że pożyczanie może być smart. Wysoki NPS i regularnie prowadzone badania konsumenckie potwierdzają, że klienci cenią sobie nowoczesne usługi finansowe. Smartney promuje rozwiązania Smart Living i mądrą ekologię.

To zaszczyt dołączyć do jednej z najważniejszych organizacji branżowych, dbających o najwyższe standardy w polskim marketingu. To dla nas ważny krok. Umożliwi wymianę wiedzy, nawiązywanie cennych kontaktów czy rozwijanie umiejętności i kompetencji nie tylko mi osobiście, ale również ekspertom z naszej firmy. To również dla nas okazja, do dzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem. Członkostwo w IAB Polska postrzegamy nie tylko jako przywilej, ale również jako wyzwanie. Wspólnie z ekspertami IAB chcielibyśmy pracować nad rynkowymi standardami i najlepszymi praktykami, które sprawią, że Konsumenci świadomie będą wybierać najlepsze dla siebie rozwiązania.

Organizacja jest doskonałą platformą wymiany opinii oraz miejscem, w którym można poszukać inspiracji. Dobrze jest pracować z ludźmi, którym również leży na sercu odpowiedzialne tworzenie dojrzałego rynku.

Z pewnością będziemy aktywnie uczestniczyć we wspólnych inicjatywach i przyczynimy się do rozwoju tej dynamicznie rosnącej społeczności. – komentuje Tomasz Głodowski, dyrektor marketingu i sprzedaży:

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Gaming to mainstream, to nie opinia a fakt. Najnowsze dane potwierdzają rosnące zainteresowanie grami wśród osób praktycznie w każdym wieku; 65% Polaków powyżej 16. roku życia gra w gry przynajmniej raz w tygodniu, a 88% dzieci w przedziale wiekowym 9-15 gra lub ogląda gry wideo. Gaming staje się strategicznym kanałem komunikacji dla marek. IAB Polska jest patronem honorowym wydarzenia.

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

Odsetek polskich internautów, którzy kupują online rośnie – obecnie wynosi on 79%. Na polskich stronach zakupy robi 75%, a na zagranicznych – 30%. Po raz pierwszy autorzy raportu przyjrzeli się również zjawisku social-commerce. Jak wynika z danych, za pośrednictwem social mediów kupuje na razie jedynie 19%, nie jest to więc wciąż bardzo popularna forma zakupów. Partnerami merytorycznymi wydania są Polskie Badania Internetu oraz Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Content marketing, badany w Polsce zaledwie od kilku lat, nieustannie zdobywa coraz więcej zwolenników, przekształcając się w istotny element strategii firm. Trzeci z kolei raport Stowarzyszenia Content Marketing Polska rzuca światło na dynamikę tego sektora, jego rosnący potencjał, ale także wyzwania, przed którymi stoi. Już 60% firm deklaruje, że wdrożyło strategię contentmarketingową, ale jednocześnie 57% przyznaje, że nie ma narzędzi do mierzenia jej efektywności. Czy zatem rosnąca inwestycja w content marketing idzie w parze z jego profesjonalizacją? Partnerami badania byli: IAB Polska, SAR, IAA, BCC, SocialPress.