SaveCart przystępuje do grona firm członkowskich IAB Polska.

04/12/2019
Do grona firm członkowskich przystąpiła firma SaveCart, zapewniająca rozwiązania z zakresu sales intelligence i marketing automation.

Do grona firm członkowskich przystąpiła firma SaveCart.

SaveCart to rozwiązania z zakresu sales intelligence i marketing automation, które zwiększają sprzedaż w e-commerce poprzez personalizację komunikacji z klientami, skrócenie ścieżki zakupowej i inspirowanie do zakupów. System zbiera dane behawioralne i transakcyjne na temat klientów w czasie rzeczywistym. Następnie wykorzystuje je do prowadzenia spersonalizowanych, ściśle dopasowanych do potrzeb klienta oraz zautomatyzowanych kampanii marketingowych. Dzięki temu dociera do klientów właściwymi kanałami, w odpowiednim czasie z odpowiednim komunikatem.

SaveCart łączy świat nowych technologii, zaawansowanej analityki, big data ze światem reklamy i marketingu. Wszystko to z korzyścią dla e-commerce – tak klientów, jak i właścicieli e-sklepów. Tym pierwszym oferujemy wysokiej jakości „customer experience”, a tym drugim pomagamy zwiększać sprzedaż i budować długotrwałe relacje z klientami. IAB, które łączy kompetencje technologiczne, interaktywne i reklamowe, jest więc dla nas idealnym miejscem. Zarówno do wymiany doświadczeń, pogłębiania wiedzy o wyzwaniach i potrzebach rynku, jak i współpracy z branżowymi partnerami

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 240 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.