Ruszyła sprzedaż biletów na Interact 2023 i zgłoszenia do europejskich MIXX Awards

02/09/2023
Coroczne flagowe wydarzenie IAB Europe, konferencja Interact, powraca i w tym roku odbędzie się 23-24 maja w Madrycie. Podczas wydarzenia odbędzie się również gala wręczenia nagród MIXX Awards Europe i Research Awards. Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursów.

Tegorocznym współorganizatorem flagowej konferencji IAB Europe – Interact 2023 jest IAB Hiszpania. Czekają nas 2 dni niezapomnianych wystąpień, dyskusji panelowych i networkingu. Temat przewodni konferencji to “Innovation, Sustainability & Growth“, a poruszony zostanie szeroki zakres zagadnień dotyczących prywatności, zrównoważonego rozwoju i napędzania wzrostu poprzez innowacje w branży reklamy cyfrowej.

Ruszyła sprzedaż biletów. Więcej na temat konferencji na oficjalnej stronie: https://iabeurope.eu/interact/

 

Zgłoszenia do MIXX Awards Europe i IAB Europe Research Awards

Podczas Interact 2023 odbędzie się również gala wręczenia nagród w dwóch prestiżowych konkursach na najlepsze kampanie reklamowe – MIXX Awards Europe i Research Awards. Trwa przyjmowanie zgłoszeń, a my zachęcamy twórców do udziału i zaistnienia ze swoimi kampaniami na poziomie europejskim!

Zgłoszenia w cenie regularnej trwają do 10 marca, po tej dacie ceny rosną, a ostateczny termin zgłoszeń upływa 14 kwietnia. Nie przegap szansy na zgłoszenie się do konkursu MIXX Awards Europe i Research Awards.

Więcej na temat konkursów: https://iabeurope.eu/interact/awards/

Czytaj także

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Patronat: Pro Experts Days

Patronat: Pro Experts Days

Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.