Ruszyła sprzedaż biletów na Interact 2023 i zgłoszenia do europejskich MIXX Awards

02/09/2023
Coroczne flagowe wydarzenie IAB Europe, konferencja Interact, powraca i w tym roku odbędzie się 23-24 maja w Madrycie. Podczas wydarzenia odbędzie się również gala wręczenia nagród MIXX Awards Europe i Research Awards. Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursów.

Tegorocznym współorganizatorem flagowej konferencji IAB Europe – Interact 2023 jest IAB Hiszpania. Czekają nas 2 dni niezapomnianych wystąpień, dyskusji panelowych i networkingu. Temat przewodni konferencji to “Innovation, Sustainability & Growth“, a poruszony zostanie szeroki zakres zagadnień dotyczących prywatności, zrównoważonego rozwoju i napędzania wzrostu poprzez innowacje w branży reklamy cyfrowej.

Ruszyła sprzedaż biletów. Więcej na temat konferencji na oficjalnej stronie: https://iabeurope.eu/interact/

 

Zgłoszenia do MIXX Awards Europe i IAB Europe Research Awards

Podczas Interact 2023 odbędzie się również gala wręczenia nagród w dwóch prestiżowych konkursach na najlepsze kampanie reklamowe – MIXX Awards Europe i Research Awards. Trwa przyjmowanie zgłoszeń, a my zachęcamy twórców do udziału i zaistnienia ze swoimi kampaniami na poziomie europejskim!

Zgłoszenia w cenie regularnej trwają do 10 marca, po tej dacie ceny rosną, a ostateczny termin zgłoszeń upływa 14 kwietnia. Nie przegap szansy na zgłoszenie się do konkursu MIXX Awards Europe i Research Awards.

Więcej na temat konkursów: https://iabeurope.eu/interact/awards/

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.