Ruszyła sprzedaż biletów na Interact 2023 i zgłoszenia do europejskich MIXX Awards

02/09/2023
Coroczne flagowe wydarzenie IAB Europe, konferencja Interact, powraca i w tym roku odbędzie się 23-24 maja w Madrycie. Podczas wydarzenia odbędzie się również gala wręczenia nagród MIXX Awards Europe i Research Awards. Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursów.

Tegorocznym współorganizatorem flagowej konferencji IAB Europe – Interact 2023 jest IAB Hiszpania. Czekają nas 2 dni niezapomnianych wystąpień, dyskusji panelowych i networkingu. Temat przewodni konferencji to “Innovation, Sustainability & Growth“, a poruszony zostanie szeroki zakres zagadnień dotyczących prywatności, zrównoważonego rozwoju i napędzania wzrostu poprzez innowacje w branży reklamy cyfrowej.

Ruszyła sprzedaż biletów. Więcej na temat konferencji na oficjalnej stronie: https://iabeurope.eu/interact/

 

Zgłoszenia do MIXX Awards Europe i IAB Europe Research Awards

Podczas Interact 2023 odbędzie się również gala wręczenia nagród w dwóch prestiżowych konkursach na najlepsze kampanie reklamowe – MIXX Awards Europe i Research Awards. Trwa przyjmowanie zgłoszeń, a my zachęcamy twórców do udziału i zaistnienia ze swoimi kampaniami na poziomie europejskim!

Zgłoszenia w cenie regularnej trwają do 10 marca, po tej dacie ceny rosną, a ostateczny termin zgłoszeń upływa 14 kwietnia. Nie przegap szansy na zgłoszenie się do konkursu MIXX Awards Europe i Research Awards.

Więcej na temat konkursów: https://iabeurope.eu/interact/awards/

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.