Result Media w gronie firm członkowskich IAB Polska.

01/17/2020
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła agencja reklamowa RESULT MEDIA.

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła agencja reklamowa RESULT MEDIA.

Result Media to agencja marketingu internetowego z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze zaawansowanych online’owych kampanii reklamowych nie tylko w Polsce, ale również w Unii Europejskiej i USA. Ich zespół to eksperci z najwyższym poziomem specjalizacji z SEM/SEO, analityki internetowej, planowania mediów, afiliacji i kampanii sprzedażowych. Result Media należy do elitarnego grona agencji posiadających tytuł Google Partner Premier i Facebook Partner.

Naszym priorytetem jest rozwój kompetencji z zakresu marketingu online’owego i wykorzystanie ich do realizacji celów naszych klientów. Wierzymy, że potencjał reklamowy internetu, najwyższe standardy jakościowe oraz korzystanie z najnowszych rozwiązań do klucz do sukcesu efektywnych kampanii reklamowych. Przystąpienie do IAB Polska to konsekwencja tak rozumianego rozwoju naszej agencji i jej roli we współpracy z klientami – mówi Konrad Spoczyński, CEO Result Media Sp. z o.o.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.