Patronat IAB Polska: 5. edycja Konferencji Lunch z E-commerce

05/05/2022
13 maja 2022 r., w piątek o godzinie 10:00 rozpocznie się jubileuszowa 5. edycja Konferencji Lunch z E-commerce, merytorycznego wydarzenia będącego okazją do edukacji i networkingu wśród pasjonatów branży e-handlu. Wydarzenie organizuje agencja e-marketingowa Ideo Force, a IAB Polska objęło nad nim patronat.

Tematem przewodnim nadchodzącej Konferencji będzie Ja Ciebie też VUCA! Czyli rozwój e-biznesu na przekór niepewnym czasom”.

Branża e-commerce staje się coraz bardziej wymagająca i konkurencyjna. Rozwój technologiczny zwiększył tempo, w jakim powstają nowe e-biznesy. Na ich działanie wpływa jednak szereg zewnętrznych, zmiennych czynników, takich jak inflacja, pandemia i wysokie stopy procentowe. Obecna rzeczywistość biznesowa jest światem VUCA – cechuje ją zmienność (volatility), niepewność (uncertainty), złożoność (complexity) i niejednoznaczność (ambiguity).

Skuteczne prowadzenie sklepów internetowych w nowej, coraz mnie zrozumiałej rzeczywistości wymaga zmian nie tylko w myśleniu, ale przede wszystkim stylu działania!

Konferencja Lunch z e-commerce to ciekawe, merytoryczne prelekcje, a także praktyczne warsztaty, prowadzone przez kilkunastu ekspertów, którzy z branżą e-commerce są związani od kilkunastu lat. Nieodłącznym elementem jest również przyjazna strefa networkingowa oraz pyszny lunch! Kompleksowa dawka wiedzy z różnych obszarów e-marketingu to źródło inspiracji, ale przede wszystkim konkretnych porad i pomysłów gotowych do wdrożenia zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych sklepów internetowych.

W programie konferencji m.in.:

 • Kampania reklamowa online – prawnicza checklista.
 • Niepewność czasów a potrzeba budowania relacji. Poznaj swojego klienta na wylot i wyprzedź konkurencję.
 • Na skraju jutra. Rola analityki marketingowej w byciu przygotowanym na nieznane.
 • Jak skutecznie wykorzystać wideo marketing dla zwiększania sprzedaży w świecie VUCA?
 • Trendy i techniki zwiększające sprzedaż dla e-commerce na podstawie branży fashion & beauty.
 • Lider w świecie VUCA.

Jubileuszową edycję Konferencji Lunch z e-commerce kierujemy do:

 • Właścicieli e-commerce,
 • Menadżerów e-commerce,
 • Dyrektorów e-commerce,
 • Producentów wchodzących na rynek e-commerce,
 • Zarządzających e-commerce,
 • Koordynatorów działań w e-commerce.

Konferencja Lunch z e-commerce odbędzie się w budynku Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie (aula w budynku Uczelni na ul. Jutrzenki 135).

Mamy dla Was 30% rabatu* na bilet (na hasło IAB30), który kupicie tutaj: https://bit.ly/39cHwtw

Akredytacja DIMAQ

Wydarzenie posiada również akredytację DIMAQ co oznacza, że posiadacze tego certyfikatu mogą otrzymać 20 pkt. za udział w wydarzeniu oraz rabat* na bilet. Więcej informacji na stronie DIMAQ >

*Powyższe rabaty nie łączą się.

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.