Organizacje branżowe ogłaszają partnerstwo na rzecz Responsible Addressable Media

08/05/2020
IAB US, IAB Tech Lab, ANA (Association of National Advertisers) oraz inne organizacje branżowe ogłaszają partnerstwo na rzecz Responsible Addressable Media. Współpraca będzie opierać się na pracach w projekcie Rearc mającym na celu opracowanie rozwiązań technologicznych zorientowanych na prywatność i odpowiednie personalizowanie reklam.

Przeczytaj więcej na temat partnerstwa >>>

Projekt Rearc to inicjatywa IAB US i IAB Tech Lab mająca na celu zaangażowanie wszystkich grup interesariuszy uczestniczących w rozmowach biznesowych, politycznych i technologicznych, które napędzają proces ustanawiania standardów. Celem Rearc jest przemyślenie i przebudowa marketingu cyfrowego w taki sposób, by nadal realizował swoje założenia, a jednocześnie adresował obecne wyzwania i potrzeby w zakresie prywatności konsumentów i personalizacji.

Więcej informacji na temat Projektu Rearc znajduje się na tej stronie>>>

IAB Polska powołał lokalną Grupę Zadaniową Rearc, która rozpoczęła swe prace już w kwietniu. Grupa jest otwarta dla wszystkich firm zrzeszonych w IAB Polska. Poza aktywnym udziałem w pracach Rearc, Grupa jest również pierwszym miejscem opiniowania, a także weryfikacji wszelkich wypracowanych standardów i propozycji pod kątem polskich wymogów.

Pytania oraz zgłoszenia do Grupy Zadaniowej Rearc przy IAB Polska prosimy kierować do Małgorzaty Walendziewskiej: m.walendziewska@iab.org.pl.

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.