Open Mobi w gronie firm członkowskich IAB Polska.

09/13/2019
Open Mobi to agencja digitalowa, która wykorzystując własne know-how oraz nowoczesne technologie AI, pomaga dotrzeć z przekazem do milionów unikalnych użytkowników w Polsce i na świecie.

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła firma Open Mobi Sp. z o.o.

Open Mobi to agencja digitalowa, która wykorzystując własne know-how oraz nowoczesne technologie AI, pomaga dotrzeć z przekazem do milionów unikalnych użytkowników w Polsce i na świecie. Specjalizuje się w reklamach na urządzenia mobilne. Jako pierwsza agencja na polskim rynku, dzięki bezpośrednim umowom z wydawcami, sprawnie realizuje kampanie display m.in. w aplikacjach TikTok, Twitch czy Badoo.

Już teraz, bazując na autorskiej platformie DMP oraz współpracy z trzydziestoma zewnętrznymi dostawcami, umożliwia kierowanie reklamy do kilkunastu segmentów zgodnych z kategoriami IAB.

IAB Polska to doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń z ludźmi, którym tak jak nam, zależy na wyznaczaniu standardów dobrych praktyk w branży. Uczestnicząc w grupach roboczych, będziemy mieli również okazję do podzielenia się naszą wiedzą m.in. w zakresie realizacji kampanii w aplikacjach społecznościowych, które dopiero od niedawna pozwalają na dotarcie z reklamą do swoich użytkowników.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.