Omnihero dołącza do grona firm członkowskich IAB Polska

03/25/2022
Agencja marketingu marketplace OmniHero zostaje nowym członkiem IAB Polska.

OmniHero jest agencją specjalizującą się w obecności marek na marketplace. Jest odpowiedzialna za budowanie sprzedaży i reklamę ale przede wszystkim komunikację z konsumentami na każdym etapie procesu zakupowego. Agencję tworzą doświadczeni pasjonaci sprzedaży, mający na koncie skuteczne wdrożenia marek na największe platformy zakupowe typu Allegro, Amazon czy Empik. Wyróżnia ich bardzo kompleksowe podejście do obecności w marketplace od strategii, pilotażu, automatyzacji po zarządzanie i promocję, obsługę post i lojalizację kupujących.

Nigdy w przeszłości marki nie zbliżyły się tak do konsumenta jak w ostatnich kilkunastu latach. Do tego starają się być dostępne we wszystkich kanałach kontaktu, nie tylko social mediach czy własnych sklepach internetowych, ale również poprzez silną obecność na marketplacach. Dzięki nam realizują tę strategię z sukcesem! – komentuje Jakub Bakuła, Ecommerce Manager.

Cieszymy się z dołączenia do IAB Polska. Wiążemy z tą decyzją duże nadzieje i szansę na współpracę w grupach roboczych. Chcemy wnieść wiedzę i doświadczenie zdobyte przy budowie obecności marek w obszarach omnichannel – dodaje Maciej Grams, Prezes Zarządu spółki.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 220 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Raport IAB Europe z badania opinii na temat retail media

Raport IAB Europe z badania opinii na temat retail media

Aby zrozumieć status retail media w Europie, zarówno po stronie kupujących, jak i sprzedających, Grupa Robocza Retail Media IAB Europe zrealizowała ankietę Attitudes to Retail Media – badanie, które dostarcza branżowy punkt odniesienia dla wdrażania retail media, barier i obszarów wzrostu.