Omnihero dołącza do grona firm członkowskich IAB Polska

03/25/2022
Agencja marketingu marketplace OmniHero zostaje nowym członkiem IAB Polska.

OmniHero jest agencją specjalizującą się w obecności marek na marketplace. Jest odpowiedzialna za budowanie sprzedaży i reklamę ale przede wszystkim komunikację z konsumentami na każdym etapie procesu zakupowego. Agencję tworzą doświadczeni pasjonaci sprzedaży, mający na koncie skuteczne wdrożenia marek na największe platformy zakupowe typu Allegro, Amazon czy Empik. Wyróżnia ich bardzo kompleksowe podejście do obecności w marketplace od strategii, pilotażu, automatyzacji po zarządzanie i promocję, obsługę post i lojalizację kupujących.

Nigdy w przeszłości marki nie zbliżyły się tak do konsumenta jak w ostatnich kilkunastu latach. Do tego starają się być dostępne we wszystkich kanałach kontaktu, nie tylko social mediach czy własnych sklepach internetowych, ale również poprzez silną obecność na marketplacach. Dzięki nam realizują tę strategię z sukcesem! – komentuje Jakub Bakuła, Ecommerce Manager.

Cieszymy się z dołączenia do IAB Polska. Wiążemy z tą decyzją duże nadzieje i szansę na współpracę w grupach roboczych. Chcemy wnieść wiedzę i doświadczenie zdobyte przy budowie obecności marek w obszarach omnichannel – dodaje Maciej Grams, Prezes Zarządu spółki.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 220 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.