Landingi przystępują do grona firm członkowskich IAB Polska

09/03/2019
Landingi to platforma umożliwiająca tworzenie landing page’y bez umiejętności programowania.

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła firma Landingi.

Landingi to platforma umożliwiająca tworzenie landing page’y bez umiejętności programowania. Dzięki prostemu edytorowi drag & drop, bogatej bibliotece szablonów i błyskawicznej publikacji, klienci mogą zbudować landing page nawet w kilka godzin i od razu zacząć zdobywać leady.

Szeroka oferta Landingi obejmuje zarówno podstawowe narzędzia, jak i rozszerzone funkcjonalności – integracje z zewnętrznymi aplikacjami, testy A/B czy rozwiązania dla agencji.

Od wielu lat wspieramy społeczność marketingu internetowego dostarczając produkty i usługi, dzięki którym realizowanie celów biznesowych jest sprawne i skuteczne.
Sami również jesteśmy częścią tej społeczności, dlatego postanowiliśmy wstąpić w szeregi IAB Polska. Chcielibyśmy nie tylko skorzystać z doświadczenia innych firm członkowskich, by stale podnosić jakość i potencjał naszych produktów oraz usług, lecz także pragniemy wnieść wartość i dzielić się naszą wiedzą w obszarach performance marketingu, SEM, generowania leadów czy optymalizacji konwersji.

– komentuje Andrzej Bieda, Head of Growth, Landingi

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.