Kup bilet pakietowy na Interact i Forum IAB. Tylko do 15 kwietnia oferta EARLY BIRD!

04/05/2019
Czy wiesz, że możesz wziąć udział w dwóch najważniejszych w tym roku konferencjach marketingowych w specjalnej cenie? Forum IAB łączy siły z Interact! Oferta Early Bird tylko do 15 kwietnia. Interact to coroczne spotkanie europejskiej branży reklamy cyfrowej organizowane przez IAB Europe. Trzynasta edycja wydarzenia przygotowywana wspólnie z IAB Polska odbędzie się 4-5 czerwca w Warszawie.  Tematem przewodnim będzie: Growing […]

Czy wiesz, że możesz wziąć udział w dwóch najważniejszych w tym roku konferencjach marketingowych w specjalnej cenie? Forum IAB łączy siły z Interact! Oferta Early Bird tylko do 15 kwietnia.

Interact to coroczne spotkanie europejskiej branży reklamy cyfrowej organizowane przez IAB Europe. Trzynasta edycja wydarzenia przygotowywana wspólnie z IAB Polska odbędzie się 4-5 czerwca w Warszawie.  Tematem przewodnim będzie: Growing change. Changing growth.

Wydarzenie towarzyszy tegorocznej edycji Forum IAB zarówno pod względem lokalizacji i daty (Forum IAB odbywa się 5-6 czerwca w Warszawie), jak i tematycznie. Motywem przewodnim obu konferencji jest bowiem szeroko pojęty WZROST.

Podczas Interact będziemy go rozpatrywać w ujeciu globalnym i strategicznym. Zastanowimy się, co dla współczesnego biznesu oznaczają zmiana i wzrost – dwie immanentne dla ery cyfrowej cechy. Oba te elementy wchodzą w fazę transformacji. Wzrost ma już nie tyle wymiar ilościowy co jakościowy, a na horyzoncie pojawiają się nowe modele biznesowe.

W trakcie Forum IAB natomiast zapoznamy uczestników z praktycznymi rozwiązaniami na temat tego “Jak rosnąć”- jeśli chodzi o procesy, trendy, narzędzia, kampanie, modele reklamowe i biznesowe, organizacje, czy też nasz rozwój osobisty.
A to wszystko w obszarze naszego lokalnego rynku, w kontekście zmieniającego się permanentnie otoczenia digital i wpływu, jakie ma ono na nasz biznes.

To jednak nie wszystko, co łączy oba wydarzenia! Przygotowaliśmy również specjalną ofertę cenową – BILET PAKIETOWY na udział w Forum IAB oraz Interact! OFERTA EARLY BIRD TYLKO D 15 KWIETNIA. Sprawdź i dołącz do grona uczestników – przedstawicieli świata cyfrowego z Polski i całej Europy.

Czytaj także

Creative Business Network by Filmteractive 11.10.2023, Centrum Kreatywności Targowa, Warszawa

Creative Business Network by Filmteractive 11.10.2023, Centrum Kreatywności Targowa, Warszawa

Nawiązywanie relacji biznesowych, wymiana wiedzy, kreatywność. Creative Business Network to wydarzenie skierowane do kadry zarządzającej i właścicieli firm z szeroko rozumianego cyfrowego sektora kreatywnego. Dla osób poszukujących nowych partnerów do dalszego rozwoju biznesu. W 2023 roku motywem przewodnim będzie współpraca europejska. Uczestnikom przybliżone zostaną sektory kreatywne Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii. Spotkanie odbędzie się w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56 w Warszawie. IAB Polska jest partnerem wydarzenia.

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.