Kup bilet pakietowy na Interact i Forum IAB. Tylko do 15 kwietnia oferta EARLY BIRD!

04/05/2019
Czy wiesz, że możesz wziąć udział w dwóch najważniejszych w tym roku konferencjach marketingowych w specjalnej cenie? Forum IAB łączy siły z Interact! Oferta Early Bird tylko do 15 kwietnia. Interact to coroczne spotkanie europejskiej branży reklamy cyfrowej organizowane przez IAB Europe. Trzynasta edycja wydarzenia przygotowywana wspólnie z IAB Polska odbędzie się 4-5 czerwca w Warszawie.  Tematem przewodnim będzie: Growing […]

Czy wiesz, że możesz wziąć udział w dwóch najważniejszych w tym roku konferencjach marketingowych w specjalnej cenie? Forum IAB łączy siły z Interact! Oferta Early Bird tylko do 15 kwietnia.

Interact to coroczne spotkanie europejskiej branży reklamy cyfrowej organizowane przez IAB Europe. Trzynasta edycja wydarzenia przygotowywana wspólnie z IAB Polska odbędzie się 4-5 czerwca w Warszawie.  Tematem przewodnim będzie: Growing change. Changing growth.

Wydarzenie towarzyszy tegorocznej edycji Forum IAB zarówno pod względem lokalizacji i daty (Forum IAB odbywa się 5-6 czerwca w Warszawie), jak i tematycznie. Motywem przewodnim obu konferencji jest bowiem szeroko pojęty WZROST.

Podczas Interact będziemy go rozpatrywać w ujeciu globalnym i strategicznym. Zastanowimy się, co dla współczesnego biznesu oznaczają zmiana i wzrost – dwie immanentne dla ery cyfrowej cechy. Oba te elementy wchodzą w fazę transformacji. Wzrost ma już nie tyle wymiar ilościowy co jakościowy, a na horyzoncie pojawiają się nowe modele biznesowe.

W trakcie Forum IAB natomiast zapoznamy uczestników z praktycznymi rozwiązaniami na temat tego “Jak rosnąć”- jeśli chodzi o procesy, trendy, narzędzia, kampanie, modele reklamowe i biznesowe, organizacje, czy też nasz rozwój osobisty.
A to wszystko w obszarze naszego lokalnego rynku, w kontekście zmieniającego się permanentnie otoczenia digital i wpływu, jakie ma ono na nasz biznes.

To jednak nie wszystko, co łączy oba wydarzenia! Przygotowaliśmy również specjalną ofertę cenową – BILET PAKIETOWY na udział w Forum IAB oraz Interact! OFERTA EARLY BIRD TYLKO D 15 KWIETNIA. Sprawdź i dołącz do grona uczestników – przedstawicieli świata cyfrowego z Polski i całej Europy.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.