Kup bilet pakietowy na Interact i Forum IAB. Tylko do 15 kwietnia oferta EARLY BIRD!

04/05/2019
Czy wiesz, że możesz wziąć udział w dwóch najważniejszych w tym roku konferencjach marketingowych w specjalnej cenie? Forum IAB łączy siły z Interact! Oferta Early Bird tylko do 15 kwietnia. Interact to coroczne spotkanie europejskiej branży reklamy cyfrowej organizowane przez IAB Europe. Trzynasta edycja wydarzenia przygotowywana wspólnie z IAB Polska odbędzie się 4-5 czerwca w Warszawie.  Tematem przewodnim będzie: Growing […]

Czy wiesz, że możesz wziąć udział w dwóch najważniejszych w tym roku konferencjach marketingowych w specjalnej cenie? Forum IAB łączy siły z Interact! Oferta Early Bird tylko do 15 kwietnia.

Interact to coroczne spotkanie europejskiej branży reklamy cyfrowej organizowane przez IAB Europe. Trzynasta edycja wydarzenia przygotowywana wspólnie z IAB Polska odbędzie się 4-5 czerwca w Warszawie.  Tematem przewodnim będzie: Growing change. Changing growth.

Wydarzenie towarzyszy tegorocznej edycji Forum IAB zarówno pod względem lokalizacji i daty (Forum IAB odbywa się 5-6 czerwca w Warszawie), jak i tematycznie. Motywem przewodnim obu konferencji jest bowiem szeroko pojęty WZROST.

Podczas Interact będziemy go rozpatrywać w ujeciu globalnym i strategicznym. Zastanowimy się, co dla współczesnego biznesu oznaczają zmiana i wzrost – dwie immanentne dla ery cyfrowej cechy. Oba te elementy wchodzą w fazę transformacji. Wzrost ma już nie tyle wymiar ilościowy co jakościowy, a na horyzoncie pojawiają się nowe modele biznesowe.

W trakcie Forum IAB natomiast zapoznamy uczestników z praktycznymi rozwiązaniami na temat tego “Jak rosnąć”- jeśli chodzi o procesy, trendy, narzędzia, kampanie, modele reklamowe i biznesowe, organizacje, czy też nasz rozwój osobisty.
A to wszystko w obszarze naszego lokalnego rynku, w kontekście zmieniającego się permanentnie otoczenia digital i wpływu, jakie ma ono na nasz biznes.

To jednak nie wszystko, co łączy oba wydarzenia! Przygotowaliśmy również specjalną ofertę cenową – BILET PAKIETOWY na udział w Forum IAB oraz Interact! OFERTA EARLY BIRD TYLKO D 15 KWIETNIA. Sprawdź i dołącz do grona uczestników – przedstawicieli świata cyfrowego z Polski i całej Europy.

Czytaj także

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska. 

Raport Strategiczny Internet 2022/2023

Raport Strategiczny Internet 2022/2023

W 2022 roku wartość rynku reklamowego online wzrosła o przeszło 615 mln zł, co przełożyło się na dynamikę wzrostu sięgającą 10%. Tym samym rynek osiągnął wartość ponad 6,8 mld zł (badanie IAB Polska/PwC AdEx). Podsumowanie tego roku, analizy ekspertów oraz prognozy dotyczące dynamicznego rozwoju branży internetowej kompleksowo przedstawia najnowszy Raport Strategiczny Internet 2022/2023, wydany przez IAB Polska.