Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza Rankomat.pl

08/08/2019
Rankomat.pl od 2008 roku pomaga w znalezieniu najlepszych ubezpieczeń, a obecnie także produktów finansowych i GSM.

Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza firma Rankomat.pl.

Rankomat.pl od 2008 roku pomaga w znalezieniu najlepszych ubezpieczeń, a obecnie także produktów finansowych i GSM. To największa w Polsce porównywarka polis OC dla kierowców i innych ubezpieczeń (podróży, mieszkania, NNW, na życie i zdrowie) oraz pożyczek i smartfonów w kilkunastu firmach jednocześnie. Klienci mogą w kilka minut znaleźć konkurencyjne oferty, a doradcy pomagają w znalezieniu optymalnego rozwiązania i zaoszczędzeniu na rachunku – nawet o połowę.

Od początku naszej działalności stawiamy na rozwój mobilny, umożliwiając naszym klientom porównanie, a następnie zakup ubezpieczenia, produktów finansowych i telekomunikacyjnych. Coraz częściej dokonujemy zakupu produktów czy usług właśnie przez Internet, na urządzeniach, które mamy pod ręką. Rankomat.pl umożliwia zawarcie polisy, wzięcie pożyczki czy zakup smartfona z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Nasza obecność w IAB to udział w kreowaniu dobrych praktyk dla branży marketingu internetowego oraz rynku afiliacyjnego. Mamy realny wkład w tworzenie norm i zasad oraz edukację rynku usług online. Chcemy na jeszcze lepszym poziomie dostarczać sprawdzone narzędzia dla użytkowników, dbając równocześnie o prowadzenie biznesu zgodnie z dobrymi obyczajami, które stanowi IAB.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.