Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza Rankomat.pl

08/08/2019
Rankomat.pl od 2008 roku pomaga w znalezieniu najlepszych ubezpieczeń, a obecnie także produktów finansowych i GSM.

Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza firma Rankomat.pl.

Rankomat.pl od 2008 roku pomaga w znalezieniu najlepszych ubezpieczeń, a obecnie także produktów finansowych i GSM. To największa w Polsce porównywarka polis OC dla kierowców i innych ubezpieczeń (podróży, mieszkania, NNW, na życie i zdrowie) oraz pożyczek i smartfonów w kilkunastu firmach jednocześnie. Klienci mogą w kilka minut znaleźć konkurencyjne oferty, a doradcy pomagają w znalezieniu optymalnego rozwiązania i zaoszczędzeniu na rachunku – nawet o połowę.

Od początku naszej działalności stawiamy na rozwój mobilny, umożliwiając naszym klientom porównanie, a następnie zakup ubezpieczenia, produktów finansowych i telekomunikacyjnych. Coraz częściej dokonujemy zakupu produktów czy usług właśnie przez Internet, na urządzeniach, które mamy pod ręką. Rankomat.pl umożliwia zawarcie polisy, wzięcie pożyczki czy zakup smartfona z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Nasza obecność w IAB to udział w kreowaniu dobrych praktyk dla branży marketingu internetowego oraz rynku afiliacyjnego. Mamy realny wkład w tworzenie norm i zasad oraz edukację rynku usług online. Chcemy na jeszcze lepszym poziomie dostarczać sprawdzone narzędzia dla użytkowników, dbając równocześnie o prowadzenie biznesu zgodnie z dobrymi obyczajami, które stanowi IAB.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.