Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza Rankomat.pl

08/08/2019
Rankomat.pl od 2008 roku pomaga w znalezieniu najlepszych ubezpieczeń, a obecnie także produktów finansowych i GSM.

Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza firma Rankomat.pl.

Rankomat.pl od 2008 roku pomaga w znalezieniu najlepszych ubezpieczeń, a obecnie także produktów finansowych i GSM. To największa w Polsce porównywarka polis OC dla kierowców i innych ubezpieczeń (podróży, mieszkania, NNW, na życie i zdrowie) oraz pożyczek i smartfonów w kilkunastu firmach jednocześnie. Klienci mogą w kilka minut znaleźć konkurencyjne oferty, a doradcy pomagają w znalezieniu optymalnego rozwiązania i zaoszczędzeniu na rachunku – nawet o połowę.

Od początku naszej działalności stawiamy na rozwój mobilny, umożliwiając naszym klientom porównanie, a następnie zakup ubezpieczenia, produktów finansowych i telekomunikacyjnych. Coraz częściej dokonujemy zakupu produktów czy usług właśnie przez Internet, na urządzeniach, które mamy pod ręką. Rankomat.pl umożliwia zawarcie polisy, wzięcie pożyczki czy zakup smartfona z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Nasza obecność w IAB to udział w kreowaniu dobrych praktyk dla branży marketingu internetowego oraz rynku afiliacyjnego. Mamy realny wkład w tworzenie norm i zasad oraz edukację rynku usług online. Chcemy na jeszcze lepszym poziomie dostarczać sprawdzone narzędzia dla użytkowników, dbając równocześnie o prowadzenie biznesu zgodnie z dobrymi obyczajami, które stanowi IAB.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Ruszyło coroczne badanie „Attitudes to Programmatic Advertising Survey 2024” – to dziesiąta edycja tego badania prowadzonego przez IAB Europe. Do wypełnienia krótkiej ankiety zapraszamy wszystkich uczestników ekosystemu reklamy programmatic. Termin upływa 26 lipca 2024 r.