Criteo przystępuje do grona firm członkowskich IAB Polska

12/13/2021
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiło Criteo - globalna firma technologiczna dostarczająca wiodącą ogólnoświatową platformę Commerce Media.

2 700 członków zespołu Criteo pracuje wspólnie z 22 tysiącami reklamodawców i tysiącami wydawców na całym świecie. Wykorzystują największy na świecie zbiór danych o zakupach konsumentów dzięki któremu możliwe jest zwiększanie sprzedaży klientów Criteo. Tworząc godny zaufania i skuteczny przekaz reklamowy Criteo dostarcza bogatszych doświadczeń każdemu konsumentowi jednocześnie wspierając sprawiedliwy i otwarty Internet. Umożliwia dzięki temu odkrywanie nowych produktów, innowacje i możliwość wyboru.

– Media i świat reklamy ewoluują w błyskawicznym tempie. Wymagania techniczne i nowe regulacje zmieniają się nieustannie. W tym kontekście marketerzy bazują na godnych zaufania i skutecznych narzędziach marketingowych, aby efektywnie komunikować się z konsumentami. Właściciele mediów polegają na odpornych na wyzwania przyszłości metodach monetyzowania swojego inventory. Dzięki technologii Criteo, dostępowi do 1st party data, naszemu zespołowi oraz innowacyjnemu DNA Criteo jest gotowe, aby odegrać swoją rolę w kształtowaniu reklamy internetowej w otwartym Internecie. Wiemy, że nie jest to możliwe w pojedynkę. – mówi Lech Piekarski, Senior Manager, Criteo.

– To jeden z wielu powodów dla którego dołączamy dzisiaj do IAB Polska. Wierzymy, że dzisiaj jest to ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, aby wszyscy uczestnicy rynku działali wspólnie, porozumieli się i tworzyli innowacje dla lepszej przyszłości branży. W Criteo jesteśmy zdeterminowani, aby odegrać istotna rolę na tym polu poprzez współpracę w ramach IAB Polska. – dodaje.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 220 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. Więcej informacji TUTAJ.

Czytaj także

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Patronat: Pro Experts Days

Patronat: Pro Experts Days

Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.