Akredytacja DIMAQ: Women Power Day

03/18/2019
Już 4 kwietnia w Warszawie odbędzie się Women Power Day - trzecia edycja największej w Polsce konferencji o komunikacji marketingowej skierowanej do kobiet...

Już 4 kwietnia w Warszawie odbędzie się Women Power Day – trzecia edycja największej w Polsce konferencji o komunikacji marketingowej skierowanej do kobiet, organizowanej przez Ringier Axel Springer Polska. Women Power Day to niezwykłe spotkanie łączące w jednym miejscu uznanych Ekspertów z Polski i zagranicy dzielących się swoją unikalną wiedzą, badaniami i inspirującymi case studies na temat komunikacji do kobiet. Wydarzenie objęte jest patronatem IAB Polska oraz akredytacją DIMAQ.

Patronat IAB Polska jest poświadczeniem jakości merytorycznej wydarzenia, a akredytacja DIMAQ oznacza, że wydarzenie włączone jest do systemu punktacji w ramach recertyfikacji DIMAQ – certyfikatu kompleksowo potwierdzającego kompetencje digital marketingowe przyznawanego przez IAB Polska (więcej informacji TUTAJ). Posiadacze certyfikatów Dimaq otrzymują 20 pkt. za udział w konferencji.

Hasło tegorocznej edycji to: How different women are? Różne języki, do różnych kobiet!
Każdy marketer posiadający w swoim portfolio marki komunikujące się do kobiet stale zadaje sobie pytanie, jak skutecznie dotrzeć z komunikatem i zbudować lojalność swoich konsumentek. Kobiety nie są jednorodną grupą – różnią się między sobą, mają różne potrzeby i oczekiwania, a przede wszystkim łączą wiele różnorodnych życiowych ról. Wiele czynników takich jak procesy społeczne, postęp technologiczny czy defragmentacja mediów sprawiają, że rzeczywistość kobiet stale się zmienia. Dlatego, aby efektywnie docierać do nich z komunikacją, musimy dogłębnie wejść w ich świat, aby mieć pewność, ze nasze rozumienie kobiet jest jak najbardziej precyzyjne.

Konferencja składać się będzie z 3 bloków tematycznych:

  1. DISCOVER – pogłębiona wiedza na temat kobiet. 
  2. EXECUTE – inspirujące przykłady, jak budować relacje marek z kobietami. 
  3. FUTURE – komunikacja z kobietami w przyszłości. 

Udział w konferencji Women Power Day jest możliwy po wpisaniu na listę Gości oraz potwierdzeniu przez Organizatora. Z uwagi na duże zainteresowanie imprezą, liczba miejsc jest ograniczona.

Chcesz się wpisać na listę rezerwową? Napisz na adres: womenpower@mediaimpact.pl

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.