Agencja Cyrek Digital przystępuje do grona firm członkowskich IAB Polska.

03/15/2019
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza agencja interaktywna - Cyrek Digital Sp. z o.o.

Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza agencja interaktywna – Cyrek Digital Sp. z o.o.

Agencja Cyrek Digital powstała w 2010 w Zgierzu. Stale powiększający się zespół profesjonalistów tworzy strony i sklepy internetowe, aplikacje mobilne oraz dostarcza kompleksowych i kreatywnych rozwiązań marketingowych – od strategii po realizację w obszarach: social media, SEO/SEM, design, UX, video, content marketing.

„Dynamiczny rozwój naszej firmy idzie w parze z niesłabnącą chęcią podnoszenia kwalifikacji i uczestnictwa w ważnych, branżowych wydarzeniach. Dążymy do bycia liderem w dziedzinie marketingu internetowego, a przystąpienie do IAB bez wątpienia jest dla nas dużym krokiem na drodze do osiągnięcia tego celu”

– mówi Elżbieta Najman, Brand Manager w Cyrek Digital Sp. z.o.o

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 240 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

 

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.