Adnuntius dołączył do firm członkowskich IAB Polska

02/25/2022
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła firma Adnuntius.

Adnuntius jest międzynarodową firmą adtechową z siedzibą w Norwegii. Adnuntius definiuje na nowo pojęcie transparentności i prywatności, aby zapewnić wysokiej jakości ekosystem reklamy online oraz kreowania nowej generacji powierzchni reklamowych dla wydawców, marketerów i agencji reklamowych. Ponadto Adnuntius oferuje również platformę do zarządzania danymi i serwery.

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy być członkiem IAB Polska. Nasze wspólne cele rozwoju digital marketingu i współpracy z polskim rynkiem reklamy cyfrowej tworzą idealne partnerstwo.  – komentuje Denis Gorolevic, Head of Sales CEE Adnuntius 

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 220 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.