Poradnik Wideomarketingu

09/07/2018

Poradnik Wideomarketingu to zbiór najlepszych praktyk i aktualnych informacji, które stanowią podstawową wiedzę w zakresie reklamy wideo.

Grupa Robocza Audio Video, działająca w strukturach IAB Polska, prezentuje Poradnik Wideomarketingu.

Poradnik Wideomarketingu stanowi podstawową wiedzę w zakresie reklamy wideo. To zbiór najważniejszych informacji, który powstał w oparciu o aktualne badania i najnowsze trendy w branży.

Jeszcze kilka lat temu reklamy tworzone były z myślą o telewizji. Aktualnie coraz częściej i skuteczniej wykorzystują one potencjał, który daje online. Formy wideo przestają być już tylko kopiami spotów telewizyjnych, coraz częściej i lepiej dopasowywane są do treści i modelu konsumpcji z jakiego korzystają użytkownicy. Mimo szybkich zmian zachodzących w ekosystemie reklamy wideo online, autorzy poradnika podjęli się próby wyłowienia najważniejszych elementów z tej dziedziny, ich opisu i charakterystyki.

– podsumowuje Rafał Jung, Key Account Manager Teads, Szef Grupy Roboczej Audio Video w IAB Polska.

Publikacja składa się ze zbioru 8 artykułów przedstawiających podstawy, fakty, zjawiska i pojęcia, które stanowią obowiązkową wiedzę każdego marketera zajmującego się reklamą wideo.

Zapraszamy do lektury!

Jeżeli chcesz otrzymywać publikacje IAB Polska jako pierwszy zapisz się do naszej bazy mailingowej

Informacja o przetwarzaniu danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 39/77. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu wysyłania Ci informacji o nowościach, aktualnych promocjach i ofertach branżowych za pomocą poczty elektronicznej. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia, lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się TUTAJ.

TAGI : 2018 | wideo

Czytaj także