Poradnik Społeczności

11/11/2015

Serwisy społecznościowe to niezwykłe miejsce w Internecie. Znaleźć można tu dawnych znajomych, poznać nowych lub po prostu odnaleźć interesujące treści publikowane przez innych użytkowników pro publico bono.

Serwisy społecznościowe to niezwykłe miejsce w Internecie. Znaleźć można tu dawnych znajomych, poznać nowych lub po prostu odnaleźć interesujące treści publikowane przez innych użytkowników pro publico bono. Można też wymieniać się plikami, zdjęciami i własnymi spostrzeżeniami. Chcielibyśmy, by niniejszy podręcznik pomógł w poznaniu możliwości serwisów społecznościowych i wskazał najlepsze praktyki reklamowe.

Autor: Grupa robocza Media społecznościowe i WoMM

Format pliku: PDF

Jeżeli chcesz otrzymywać publikacje IAB Polska jako pierwszy zapisz się do naszej bazy mailingowej

Informacja o przetwarzaniu danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 39/77. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu wysyłania Ci informacji o nowościach, aktualnych promocjach i ofertach branżowych za pomocą poczty elektronicznej. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia, lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się TUTAJ.