Poradnik Marketing mobilny

11/11/2015

W poradniku na temat marketingu mobilnego prezentujemy najnowsze badania dotyczące użytkownika mediów mobilnych, opisujemy formaty reklamowe oraz sposoby ich optymalnego wykorzystania.

W poradniku na temat marketingu mobilnego prezentujemy najnowsze badania dotyczące użytkownika mediów mobilnych, opisujemy formaty reklamowe oraz sposoby ich optymalnego wykorzystania. W ostatnim rozdziale opracowania znajdą Państwo przykłady kampanii obrazujące, jak w prosty i efektywny sposób posługiwać się reklamą mobilną. Naszym celem było stworzenie kompendium wiedzy, które będzie jak najlepiej służyło czytelnikowi w codziennej pracy.

Autor: Grupa robocza Marketing mobilny

Format pliku: PDF

Jeżeli chcesz otrzymywać publikacje IAB Polska jako pierwszy zapisz się do naszej bazy mailingowej

Informacja o przetwarzaniu danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 39/77. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu wysyłania Ci informacji o nowościach, aktualnych promocjach i ofertach branżowych za pomocą poczty elektronicznej. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia, lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się TUTAJ.

TAGI : 2012 | mobile | Poradniki

Czytaj także