Poradnik Marketing afiliacyjny

11/11/2015

Poradnik marketingu afiliacyjnego w przystępny sposób pokazuje czym jest ta technologia i jakie korzyści dla marketerów przynosi.

Poradnik marketingu afiliacyjnego w przystępny sposób pokazuje czym jest ta technologia i jakie korzyści dla marketerów przynosi. Kampania jest liczona w tym przypadku w modelu “płać za efekt” a więc doskonale nadaje się do wparcia działań sprzedażowych, ankiet, etc. Afiliacja to doskonały sposób na efektywną reklamę, warto w nią inwestować!

Autor: Grupa robocza Technologie

Format pliku: PDF

Jeżeli chcesz otrzymywać publikacje IAB Polska jako pierwszy zapisz się do naszej bazy mailingowej

Informacja o przetwarzaniu danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 39/77. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu wysyłania Ci informacji o nowościach, aktualnych promocjach i ofertach branżowych za pomocą poczty elektronicznej. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia, lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się TUTAJ.

Czytaj także