Poradnik Brand advertising online

11/11/2015

Poradnik 'Brand advertising online' to mini kompendium wiedzy na temat reklamy online. Został przygotowany dla marketerów chcących poszerzyć i zaktualizować swoją wiedzę na temat reklamy internetowej.

Poradnik ‘Brand advertising online’ to mini kompendium wiedzy na temat reklamy online. Został przygotowany dla marketerów chcących poszerzyć i zaktualizować swoją wiedzę na temat reklamy internetowej. W sposób przystępny i interesujący przedstawione są w nim narzędzia, jakimi dysponuje Brand advertising online do realizowania celów marketingowych. Poradnik zawiera informacje m.in., jak planować zakup mediów internetowych.

Autor: Grupa robocza Brand Advertising online

Jeżeli chcesz otrzymywać publikacje IAB Polska jako pierwszy zapisz się do naszej bazy mailingowej

Informacja o przetwarzaniu danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 39/77. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu wysyłania Ci informacji o nowościach, aktualnych promocjach i ofertach branżowych za pomocą poczty elektronicznej. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia, lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się TUTAJ.