Perspektywy rozwojowe video online w Polsce

09/29/2014

W ciągu ostatnich pięciu lat aktywność nadawców, jak i licencjodawców treści audio-wideo związana z masową dystrybucją treści audiowizualnych online znacząco wzrosła. I choć wszyscy dostrzegają potencjał tego obszaru, nadal jest on na etapie inwestycji. Jednocześnie wysokie koszty prowadzenia działalności związane ze stosowaniem innowacyjnych technologii i pozyskiwaniem stosownych licencji, jak również brak efektywnej ochrony prawnej przedsiębiorców […]

W ciągu ostatnich pięciu lat aktywność nadawców, jak i licencjodawców treści audio-wideo związana z masową dystrybucją treści audiowizualnych online znacząco wzrosła. I choć wszyscy dostrzegają potencjał tego obszaru, nadal jest on na etapie inwestycji. Jednocześnie wysokie koszty prowadzenia działalności związane ze stosowaniem innowacyjnych technologii i pozyskiwaniem stosownych licencji, jak również brak efektywnej ochrony prawnej przedsiębiorców działających zgodnie z prawem utrudniają swobodny rozwój tego sektora.

Jeżeli chcesz otrzymywać publikacje IAB Polska jako pierwszy zapisz się do naszej bazy mailingowej

Informacja o przetwarzaniu danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 39/77. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu wysyłania Ci informacji o nowościach, aktualnych promocjach i ofertach branżowych za pomocą poczty elektronicznej. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia, lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się TUTAJ.

TAGI : Poradniki | wideo

Czytaj także