Najlepsze kampanie mobilne w Polsce od IAB Polska

11/10/2015

Zapraszamy do pobierania i lektury zbioru case’ów „Marketing mobilny 2015”, wydanych przez IAB Polska.

Zapraszamy do pobierania i lektury zbioru case’ów „Marketing mobilny 2015”, wydanych przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. W publikacji znajdują się wyselekcjonowane przez ekspertów z grupy roboczej mobile IAB Polska przykłady najbardziej wartościowych kampanii mobilnych na polskim rynku.

„Marketing mobilny 2015” to już trzeci zbiór „mobilnych” case studies wydanych przez IAB Polska na przestrzeni ostatnich lat. Zbiór składa się wyłącznie z przykładów działań mobilnych prowadzonych na polskim rynku.

Kampanie opisywane w każdym kolejnym zbiorze są coraz lepsze. Nie musimy już wspomagać się przykładami z rynków zagranicznych. I co ważniejsze – w pełni możemy z nimi konkurować! Ten zbiór pokazuje również, jak chętnie marketerzy korzystają z formatów rich mediowych. I jak bardzo liczy się dla nich interakcja i zaangażowanie użytkownika.

Publikacja „Marketing mobilny 2015” to 24 przykłady kampanii prowadzonych na urządzeniach mobilnych, które przyczyniły się do rozwoju reklamowego rynku mobile w Polsce. Zachęcamy do poszukiwania w niej wskazówek i inspiracji dotyczących trendów na rynku mobilnej reklamy.

Zapraszamy do pobierania publikacji “Marketing mobilny 2015”

 

Jeżeli chcesz otrzymywać publikacje IAB Polska jako pierwszy zapisz się do naszej bazy mailingowej

Informacja o przetwarzaniu danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 39/77. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu wysyłania Ci informacji o nowościach, aktualnych promocjach i ofertach branżowych za pomocą poczty elektronicznej. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia, lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się TUTAJ.