Zgłoś swoją firmę do 12. edycji Mapy Branży Interaktywnej IAB Polska – przedłużamy termin zgłoszeń

08/24/2023
Związek Pracodawców Branży Interaktywnej IAB Polska zaprasza firmy działające na polskim rynku internetowym do udziału w 12. edycji Mapy Branży Interaktywnej. Mapa stanowi kompendium wiedzy o firmach i ich markach z różnych sektorów branży interaktywnej i jest cennym narzędziem dla uczestników rynku marketingowej komunikacji cyfrowej w poszukiwaniu partnerów biznesowych. Termin zgłoszeń został przedłużony do 8 września.
Mapa Branży Interaktywnej, aktualizowana każdego roku, umożliwia przedstawienie oferty firm w przemyślany i usystematyzowany sposób. Dostępna jest w dwóch formatach: jako serwis www i jako PDF.

Termin nadsyłania zgłoszeń do tegoroczne edycji został przedłużony z 25 sierpnia na 8 września.

Zapraszamy zarówno firmy członkowskie IAB Polska, jak i wszystkie inne podmioty związane z rynkiem digital, do wzięcia udziału w projekcie. Przyjmowanie zgłoszeń jest otwarte dla wszystkich uczestników branży. 

Firmy mogą zgłosić swoje logotypy w 59 kategoriach, które składają się na 9 obszarach tematycznych:  

  • Kreacja i realizacja,  
  • Programmatic,  
  • Narzędzia,  
  • Powierzchnie Reklamowe,  
  • Analizy,  
  • E-commerce,  
  • Usługi,  
  • Edukacja, 
  • Ambasadorzy digitalu. 


Każda firma może zgłosić dowolną liczbę marek, aby zaprezentować swoje marki w odpowiednich obszarach tematycznych. 

W poprzedniej edycji Mapy Branży Interaktywnej wzięło udział aż 219 firm, zgłaszając ponad 400 logotypów swoich marek.  

Data ostatecznego terminu przesyłania zgłoszeń upływa 8 września, dlatego zachęcamy firmy do aktywnego uczestnictwa i zaprezentowania swojej obecności na polskim rynku internetowym. 

 

Czytaj także

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Gaming to mainstream, to nie opinia a fakt. Najnowsze dane potwierdzają rosnące zainteresowanie grami wśród osób praktycznie w każdym wieku; 65% Polaków powyżej 16. roku życia gra w gry przynajmniej raz w tygodniu, a 88% dzieci w przedziale wiekowym 9-15 gra lub ogląda gry wideo. Gaming staje się strategicznym kanałem komunikacji dla marek. IAB Polska jest patronem honorowym wydarzenia.

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

Odsetek polskich internautów, którzy kupują online rośnie – obecnie wynosi on 79%. Na polskich stronach zakupy robi 75%, a na zagranicznych – 30%. Po raz pierwszy autorzy raportu przyjrzeli się również zjawisku social-commerce. Jak wynika z danych, za pośrednictwem social mediów kupuje na razie jedynie 19%, nie jest to więc wciąż bardzo popularna forma zakupów. Partnerami merytorycznymi wydania są Polskie Badania Internetu oraz Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Content marketing, badany w Polsce zaledwie od kilku lat, nieustannie zdobywa coraz więcej zwolenników, przekształcając się w istotny element strategii firm. Trzeci z kolei raport Stowarzyszenia Content Marketing Polska rzuca światło na dynamikę tego sektora, jego rosnący potencjał, ale także wyzwania, przed którymi stoi. Już 60% firm deklaruje, że wdrożyło strategię contentmarketingową, ale jednocześnie 57% przyznaje, że nie ma narzędzi do mierzenia jej efektywności. Czy zatem rosnąca inwestycja w content marketing idzie w parze z jego profesjonalizacją? Partnerami badania byli: IAB Polska, SAR, IAA, BCC, SocialPress.