Zebraliśmy najlepsze kampanie reklamowe online w jednym miejscu. Prezentujemy Casebook IAB MIXX Awards 2022

04/27/2023
Prezentujemy case studies najlepszych kampanii, które najlepiej wykorzystywały środowisko mediów cyfrowych w komunikacji marki w 2022 roku. Casebook IAB MIXX Awards 2022, bo o tej publikacji mowa, to zbiór wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych kampanii w konkursie MIXX 2022 dostępny w wersjach: drukowanej, PDF, a także w postaci serwisu www.

W IAB MIXX Awards 2022 o złote, srebrne i brązowe statuetki zawalczyły 44 kampanie, które otrzymały 55 nominacji w 14 kategoriach konkursowych. Szczegółowe case studies wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych kampanii zebraliśmy w postaci Casebooka IAB MIXX Awards 2022.

Ostatnie lata nauczyły nas [..], że kreatywność branży cyfrowej rozwija skrzydła jeszcze szerzej w obliczu trudności i wyzwań. O tym przekonało się Jury konkursu IAB MIXX Awards 2022 i na pewno nie mogło narzekać na nudę podczas swoich prac. Właściwie każda kategoria konkursowa doczekała się intensywnych i burzliwych dyskusji, w trakcie których ścierały się argumenty, historie i dane. Poszerzone grono jurorskie po raz kolejny miało okazję przekonać się, jak trudnym zadaniem jest wyłonienie najlepszych z najlepszych i jak wiele aspektów ma znaczenie w końcowej ocenie nawet pozornie prostych kampanii. Dlatego właśnie ponownie pragniemy ogromnie podziękować Jurorom za ich zaangażowanie, wnikliwość i otwartość. Często podkreślamy, jak wielkim osiągnięciem jest już samo uzyskanie nominacji w konkursie IAB MIXX Awards, zaś sukcesem trzeba nazwać uhonorowanie kolorową statuetką. Tym razem jeszcze mocniej i dobitniej chcemy wyrazić nasze uznanie dla wszystkich, którzy swą ciężką pracą pokazali, co znaczy realizować projekty „Perfectly Digital” – zapraszają do lektury we wstępie Włodzimierz Schmidt, prezes zarządu oraz Robert Wielgo, członek zarządu, IAB Polska

Serdecznie zapraszamy do lektury. Publikacja w postaci PDF i serwisu www dostępna jest pod adresem:
https://mixx-awards.pl/casebook-2022/

MIXX Awards to konkurs organizowany przez Związek, w którym nagradzane są wyjątkowe kampanie najlepiej wykorzystujące środowisko mediów cyfrowych w komunikacji marketingowej. Konkurs adresowany jest zarówno do twórców, jak i reklamodawców, niezależnie od wielkości organizacji i budżetu. Jedynym warunkiem przystąpienia do konkursu jest zrealizowanie kampanii wykorzystującej co najmniej jeden kanał cyfrowy. Zgłoszone projekty oceniane są według czterech kluczowych kryteriów: strategia, kreacja reklamowa, wykonanie i wykorzystanie mediów, rezultaty i ROI. Wręczenie nagród odbywa się podczas MIXX Awards & Conference w listopadzie.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.