Patronat IAB Polska: XIV edycja E-commerce Standard

09/18/2019
8 i 9 października w Warszawie odbędzie się konferencja E-commerce Standard. To wydarzenie z najdłuższą, 14-letnią tradycją na rynku poświęcone skutecznej sprzedaży produktów i usług przez Internet. Wydarzenie zostało objęte akredytacją DIMAQ, jak również Patronatem Honorowym IAB Polska.

8 i 9 października w Warszawie odbędzie się konferencja E-commerce Standard. To wydarzenie z najdłuższą, 14-letnią tradycją na rynku poświęcone skutecznej sprzedaży produktów i usług przez internet. To jedno z ważniejszych wydarzeń na polskim rynku oraz unikalna przestrzeń do czerpania inspiracji i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Wydarzenie zostało objęte akredytacją DIMAQ, jak również Patronatem Honorowym IAB Polska.

Patronat IAB Polska jest poświadczeniem jakości merytorycznej wydarzenia, a akredytacja DIMAQ oznacza, że wydarzenie włączone jest do systemu punktacji w ramach recertyfikacji DIMAQ – certyfikatu kompleksowo potwierdzającego kompetencje digital marketingowe przyznawanego przez IAB Polska (więcej informacji TUTAJ). Posiadacze certyfikatów mogą wziąć udział w wydarzeniu w cenie specjalnej z rabatem w wysokości 10% od aktualnej ceny na stronie (oferta jest ważna do końca sierpnia). Aby uzyskać hasło do rabatu prosimy o maila na adres: kontak@dimaq.eu.

Program konferencji jest gwarancją intensywnej wymiany doświadczeń i poznania wielu perspektyw. W gronie prelegentów gościmy przedstawicieli dużych i średnich firm, którzy podzielą się najlepszymi praktykami w trakcie prezentacji oraz paneli dyskusyjnych, a także ekspertów, którzy poprowadzą interaktywne warsztaty w mniejszych grupach podczas równoległych sesji.
Po pierwszym dniu konferencji odbędzie się wieczorny networkingu, który będzie okazją do pogłębienia rozmów w mniej oficjalnej atmosferze. To wszystko w przestrzeniach z przepięknym, panoramicznym widokiem na Wisłę.

Posiadacze certyfikatu mogą wziąć udział w cenie specjalnej:

  • do 23.08  – 1249 zł netto
  • do 27.09  – 1549 zł netto
  • po 27.09 – 1799 zł netto

Punktacja za ten event: Uczestnik – 20 pkt, Prelegent – 40 pkt

Czytaj także

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

14 czerwca 2024 roku we wnętrzach Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie, odbędzie się trzecia edycja Orion Woman. Wydarzenie zgromadzi ekspertki z digital marketingu, które podzielą się swoimi strategiami na skuteczne kreowanie i promowanie marki osobistej. To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się od liderów branży, jak wzmacniać swoją widoczność i budować trwałe relacje w świecie biznesu.

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.