Włodzimierz Schmidt w Radzie do Spraw Cyfryzacji

02/07/2019
Włodzimierz Schmidt, prezes zarządu IAB Polska, został wybrany do składu Rady do Spraw Cyfryzacji trzeciej kadencji. Rada ds.

Włodzimierz Schmidt, prezes zarządu IAB Polska, został wybrany do składu Rady do Spraw Cyfryzacji trzeciej kadencji. Rada ds. Cyfryzacji to najważniejsze ciało doradcze Ministra Cyfryzacji i Komitetu Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji.

Włodzimierz Schmidt został powołany do Rady do Spraw Cyfryzacji z rekomendacji Business Centre Club (BCC). Rada jest  organem doradczym i think-tankiem, którego członkowie wspierają wiedzą i doświadczeniem Ministra Cyfryzacji oraz Komitet Rady Ministrów ds. Cyfryzacji. W skład trzeciej kadencji Rady w wchodzi łącznie 20 ekspertów, których zdaniem jest m.in opiniowanie dokumentów strategicznych i innych związanych z cyfryzacją, łącznością i rozwojem społeczeństwa informacyjnego, współpraca w takich obszarach jak integracja cyfrowa, ochrona prywatności w sieci, likwidacja barier rozwoju gospodarki elektronicznej, czy reforma prawa własności intelektualnej w sieci.

Szczegółowe informacje i pełny skład Rad: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/nowy-sklad-rady-do-spraw-cyfryzacji2019

Czytaj także

Marketing w wyszukiwarkach dla NGO – najnowsza publikacja Grupy Roboczej SEM IAB Polska

Marketing w wyszukiwarkach dla NGO – najnowsza publikacja Grupy Roboczej SEM IAB Polska

O co zadbać, aby pojawiać się w wynikach wyszukiwania? Gdzie szukać pomysłów i jak pisać treści, aby Google chciało je wyświetlać? Jak reklamować swoją organizację bez nadwerężania budżetu? Grupa Robocza SEM IAB Polska opracowała pierwszy przewodnik po marketingu w wyszukiwarkach skierowany do specjalistów z organizacji pozarządowych.