Włodzimierz Schmidt panelistą konferecji „Internet Rzeczy – Polska Przyszłości”

06/24/2019
2 lipca odbędzie się, organizowana przez Ministerstwo Cyfryzacji konferencja pt. „Internet Rzeczy – Polska Przyszłości”.

2 lipca odbędzie się, organizowana przez Ministerstwo Cyfryzacji konferencja pt. „Internet Rzeczy – Polska Przyszłości”. Prezes Zarządu IAB Polska – Włodzimierz Schmidt weźmie udział w jednym z paneli dyskusyjnych wydarzenia.

Konferencja odbędzie się w Centrum Konferencyjnym MsMermaid przy ul. Wioślarskiej 8 w Warszawie. Jej celem jest mobilizacja samorządów do podejmowania inwestycji uwzględniających rozwiązania IoT i otwarcia się na współpracę z biznesem i instytutami naukowymi we współtworzeniu tych rozwiązań.

Panel dyskusyjny  z udziałem Włodzimierz Schmidta nosi tytuł “IoT  – na tym da się zarobić” i jest zaplanowany w godzinach 11:35-12:25.

Pozostali paneliści:

  • Waldemar Buda, Wiceminister Inwestycji i Rozwoju;
  • Paweł Borys, Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju;
  • Tomasz Andrukiewicz, Prezydent Miasta Ełk;
  • Marcin Wolski, Startup Billon Group,

Udział w konferencji jest otwarty i bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Zgłoszenia należy kierować na adres: sekretariat.dzd@mc.gov.pl.

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.