Włodzimierz Schmidt panelistą konferecji „Internet Rzeczy – Polska Przyszłości”

06/24/2019
2 lipca odbędzie się, organizowana przez Ministerstwo Cyfryzacji konferencja pt. „Internet Rzeczy – Polska Przyszłości”.

2 lipca odbędzie się, organizowana przez Ministerstwo Cyfryzacji konferencja pt. „Internet Rzeczy – Polska Przyszłości”. Prezes Zarządu IAB Polska – Włodzimierz Schmidt weźmie udział w jednym z paneli dyskusyjnych wydarzenia.

Konferencja odbędzie się w Centrum Konferencyjnym MsMermaid przy ul. Wioślarskiej 8 w Warszawie. Jej celem jest mobilizacja samorządów do podejmowania inwestycji uwzględniających rozwiązania IoT i otwarcia się na współpracę z biznesem i instytutami naukowymi we współtworzeniu tych rozwiązań.

Panel dyskusyjny  z udziałem Włodzimierz Schmidta nosi tytuł “IoT  – na tym da się zarobić” i jest zaplanowany w godzinach 11:35-12:25.

Pozostali paneliści:

  • Waldemar Buda, Wiceminister Inwestycji i Rozwoju;
  • Paweł Borys, Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju;
  • Tomasz Andrukiewicz, Prezydent Miasta Ełk;
  • Marcin Wolski, Startup Billon Group,

Udział w konferencji jest otwarty i bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Zgłoszenia należy kierować na adres: sekretariat.dzd@mc.gov.pl.

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.