Włodzimierz Schmidt laureatem Honorowego Medalu Europejskiego

06/19/2019
Nagroda, przyznawana przez Business Centre Club oraz Komitet Społeczno-Europejski, stanowi wyróżnienie dla osób, które propagują w Polsce idee europejskie oraz promujące przedsiębiorczość.

Włodzimierz Schmidt, prezes zarządu IAB Polska, został odznaczony Honorowym Medalem Europejskim. Nagroda, przyznawana przez Business Centre Club oraz Komitet Społeczno-Europejski, stanowi wyróżnienie dla osób, które propagują w Polsce idee europejskie oraz promujące przedsiębiorczość.

Medal Europejski jest niekomercyjną, ogólnopolską inicjaty wą najważniejszej dla przedsiębiorców instytucji działającej przy Komisji Europejskiej – Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego oraz Business Centre Club.  Zadaniem inicjatywy jest  promocja wyrobów oraz usług oferowanych przez firmy działające na obszarze Polski, wzbudzanie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, upublicznienie w Polsce i w Unii Europejskiej przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania.

Gala wręczenia nagród trzydziestej  edycji inicjatywy odbyła się 12 czerwca 2019 w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Medale Europejskie otrzymało 78 przedsiębiorców.  Ponadto siedem osób spoza środowiska przedsiębiorców otrzymało Honorowe Medale Europejskie. Wśród laureatów znalazł się Włodzimierz Schmidt, prezes zarządu IAB Polska. Nagroda stanowi wyróżnienie za jego wkład w promocję przedsiębiorczości i idei europejskich. Jest także dowodem uznania dla działalności IAB Polska za poruszanie trudnej problematyki  gospodarczej, edukowanie, informowanie oraz rzetelne analizowanie danych i słabszych stron przemian ostatniego 30-lecia w Polsce.

Szczegółowa lista laureatów oraz informacje o inicjatywie dostępne są TUTAJ.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.