Wizja i zobowiązania IAB Europe w nowym dokumencie “Towards an Inclusive, Safe, and Innovative Digital Europe”.

06/27/2024
IAB Europe przedstawia kluczowe zobowiązania i zasady polityki na okres legislacyjny UE 2024-2029 w celu zapewnienia inkluzywnej, bezpiecznej i innowacyjnej przyszłości dla cyfrowej Europy

IAB Europe opublikowało wczoraj dokument przedstawiający kluczowe zobowiązania i zasady polityki przed kadencją legislacyjną UE w latach 2024-2029, zatytułowany “W kierunku inkluzywnej, bezpiecznej i innowacyjnej cyfrowej Europy” (“Towards an Inclusive, Safe, and Innovative Digital Europe.”). W dokumencie przedstawiono wizję i podstawowe zobowiązania IAB Europe i jej członków w zakresie kształtowania zrównoważonego i odpowiedzialnego ekosystemu reklamy cyfrowej na przyszłość.

W dokumencie podkreślono znaczenie poprawy dialogu z decydentami i organami regulacyjnymi na temat obecnej i przyszłej polityki w zakresie reklamy cyfrowej. Wzywa on decydentów do zachęcania do dalszych innowacji i rozwoju reklamy cyfrowej przy jednoczesnym dostosowaniu do wartości UE, takich jak integracja, zrównoważony rozwój i prywatność. 

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem: POBIERAM.

Pełny komunikat od IAB Europe znajduje się tutaj.

Czytaj także

Rewolucja w reklamie CTV z  Ad Creative ID Framework (ACIF). Webinar Tech Lab.

Rewolucja w reklamie CTV z Ad Creative ID Framework (ACIF). Webinar Tech Lab.

Czy kiedykolwiek szukałeś/aś sposobu na śledzenie swoich reklam CTV tak samo, jak śledzi się sprzedaż produktów w handlu detalicznym? Ad Creative ID Framework (ACIF) to przełom w reklamie CTV. Podejście ACIF do rejestracji reklam, podobne do kodu UPC, wspiera efektywne zarządzanie kampaniami i pomiar w celu poprawy ROI.