WiseGlass przystępuje do grona firm członkowskich IAB Polska

06/26/2023
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła platforma WiseGlass.

WiseGlass to ogólnopolska platforma nośników DOOH AI łącząca targetowaną emisję spotów z precyzyjnym pomiarem czasu patrzenia. Emituje reklamy w miejscach, gdzie odbiorcy spędzają ćwierć minuty tuż przed ekranem i z zerowym clutterem. Wszystko to bez zakłócania estetyki przestrzeni, na eko ekranach zatopionych w eleganckich lustrach lub efektownym szkle. WiseGlass integrując rozwiązania AI od 2017 roku wdraża spersonalizowane reklamy wyświetlane just-in-time, blisko POS, konfigurowane w panelu online i z raportowaniem live.

Branża DOOH rozwija się i tworzy w Polsce nowy obszar na rynku reklamy, WiseGlass od kilku lat tworzy rozwiązania technologiczne i modele kooperacji, dzięki którym nowoczesne rozwiązania DOOH z zakresu sztucznej inteligencji i ekologii będą mogły stać się standardem. Dołączając do IAB Polska chcemy wspólnie z członkami Związku wymieniać wiedzę i doświadczenia. Wszystko po to aby tworzyć warunki do rozwoju lepszych i bardziej przystępnych narzędzi i metod działania w branży. Zarówno po stronie dostawców jak i klientów.
Razem z innymi firmami członkowskimi chcemy podnosić skuteczność reklamy i obniżać jej negatywny wpływ na przestrzeń i środowisko. W ramach grupy roboczej Digital Out-Of-Home będziemy promować immersyjne reklamy i wysokie standardy transparentności, a także targetowanie odbiorców oraz raportowanie emisji w oparciu o technologie AI.
– komentuje Tomasz Solecki, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu. WiseGlass.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.