WhitePress® w gronie firm członkowskich IAB Polska

03/08/2024
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje platforma WhitePress®.

Platforma WhitePress® wspiera działania SEO, content marketingowe oraz influencer marketingowe. Operując na 30 rynkach, oferuje dostęp do ponad 90 000 portali z całego świata. Przeszło 50 parametrów wyszukiwania oraz integracja m.in. z Senuto, Semrush i Ahrefs pozwalają wybrać najlepsze miejsca na publikację treści, a AI Media Planner umożliwia 10-krotnie szybszą dystrybucję contentu, większą kontrolę linkowania oraz generowanie wytycznych dla copywriterów przez sztuczną inteligencję.

Od ponad 10 lat WhitePress® tworzy rozwiązania dla agencji marketingowych, brandów, wydawców i copywriterów, udostępniając im platformę do współpracy, rozwijania swoich biznesów i prowadzenia efektywnych działań marketingowych. Już na początku działalności, jednym z filarów naszej firmy była edukacja i dostarczanie bezpłatnych materiałów oraz raportów wysokiej jakości. Wraz z rozwojem międzynarodowym, skalujemy te działania i pokazujemy jeszcze szerszą perspektywę. Dołączając do IAB chcemy kontynuować naszą misję edukacyjną oraz szukać kolejnych rozwiązań zarówno wspierających rozwój biznesów wydawców, jak i optymalizujących pracę marketerów i SEO-wców. – komentuje Patrycja Górecka-Butora, Head of Marketing.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

14 czerwca 2024 roku we wnętrzach Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie, odbędzie się trzecia edycja Orion Woman. Wydarzenie zgromadzi ekspertki z digital marketingu, które podzielą się swoimi strategiami na skuteczne kreowanie i promowanie marki osobistej. To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się od liderów branży, jak wzmacniać swoją widoczność i budować trwałe relacje w świecie biznesu.

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.