Weź udział w wydarzeniu IAB TechLab: CTV and Video Advertising: Growing with Standards

05/27/2021
Rozwój streamingu wideo to ogromne możliwości zarówno dla reklamodawców, jak i widzów. Dlatego tym bardziej ważne ważne jest, aby zapewnić widoczne i bezpieczne dla marki reklamy. Zapraszamy na  wirtualne spotkanie IAB Tech Lab już w środę 9 czerwca!

Spotkanie poświęcone będzie reklamom telewizyjnym i wideo w zakresie standardów: prywatności, bezpieczeństwa marki, oszustw reklamowych, dostaw, sprzedaży pomiaró i interaktywności .

Ponad 30 przedstawicieli dostawców technologii i wydawców opowie, w jaki sposób wdrożenie standardów pozwala osiągnąć bezpieczeństwo i spójność w dostarczaniu reklam wideo.

Wydarzenie odbędzie się 9 czerwca w trybie online. Kup bilet juź dziś >>

Czytaj także

Patronat IAB: 18. CYBERSEC CEE EXPO & FORUM już w czerwcu

Patronat IAB: 18. CYBERSEC CEE EXPO & FORUM już w czerwcu

CYBERSEC CEE EXPO & FORUM to kluczowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dotyczące cyberbezpieczeństwa w Europie. Od 2015 roku CYBERSEC zapewnia przestrzeń do wymiany poglądów, dyskusji i prezentacji dotyczących największych wyzwań stojących nie tylko przed społeczeństwem, ale i światem wirtualnym. IAB Polska po raz kolejny objął patronat honorowy nad wydarzeniem.

Raport Neuroinsight Lab ujawnia: Sztuczna inteligencja na granicy ludzkiej percepcji

Raport Neuroinsight Lab ujawnia: Sztuczna inteligencja na granicy ludzkiej percepcji

Jak mózg człowieka odnajduje się w erze AI? W nowym raporcie „Człowiek vs. AI: Czy AI przekroczyło granice ludzkiej percepcji?” Neuroinsight Lab (by SeeWidely) zgłębia złożoną interakcję między ludzkim poznaniem a sztuczną inteligencją, wykorzystując do tego zaawansowaną neuroTechnologię, w tym EEG i eye-tracking. IAB Polska objął patronat nad tą publikacją.