Weź udział w najbliższych wirtualnych wydarzeniach IAB Europe

06/22/2020
W imieniu IAB Europe zapraszamy na najbliższe wydarzenia, które odbędą się w świecie online:

23. czerwca – TCF v2.0 in Practice – Webinar dla Wydawców

Na webinar zapraszamy przedstawicieli wydawców, którzy chcą prawidłowo wdrożyć TCF v2.0 w najbliższym czasie. Na przykładach pokażemy, jak prawidłowo implementować TCF v2.0 oraz odpowiemy na pytania podczas sesji Q&A.
Rejestracja TUTAJ

30 czerwca – IAB Europe And Integral Ad Science Webinar: COVID-19 Impact On Consumer Sentiment And Context

Podobnie jak większość branż, również przemysł reklamowy nadal szuka wskazówek, jak najlepiej radzić sobie w niepewnym czasie pandemii COVID-19. IAB Europe współpracuje z członkami, aby  pomóc zarówno reklamodawcom, jak i konsumentom w lepszym zrozumieniu obecnej i przyszłej sytuacji na rynku. Podczas tego webinaru firma Integral Ad Science zbada ewoluujący ekosystem reklamowy, korzystając ze swoich najnowszych badań.
Rejestracja TUTAJ

15 lipca – Economic Trends Forum Webinar: 2019 Digital Ad Spend Trends And 2020 Outlook

Kontynuacja naszych ostatnich webinarów  dotyczących aktualnych trendów ekonomicznych, podczas których przyglądamy się wpływowi COVID-19 na naszą branżę, a w szczególności na inwestycje cyfrowe. Główny ekonomista IAB Europe, Daniel Knapp, omówi najważniejsze trendy reklamy cyfrowej w 2019 r. na podstawie danych z badania porównawczego AdEx. Daniel przedstawi również aktualizację majowych prognoz ekonomicznych COVID-19 na 2020 r. i kolejne lata. Po webinarium dostępny będzie pełny raport AdEx Benchmark 2019, obejmujący stan europejskiego rynku reklamy cyfrowej dla 28 rynków.
Rejestracja TUTAJ

 

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.