Weź udział w badaniu IAB Europe na temat kapitału ludzkiego w branży internetowej

06/24/2019
Rośnie zapotrzebowanie na talenty w branży reklamy online. Weź udział w najnowszym badaniu IAB Europe i pomóż zidentyfikować główne przyczyny niedoboru talentów cyfrowych w naszej branży.

Rośnie zapotrzebowanie na talenty w branży reklamy online.
Weź udział w najnowszym badaniu IAB Europe i pomóż zidentyfikować główne przyczyny niedoboru talentów cyfrowych w naszej branży.

Do udziału w badaniu zapraszamy zarówno rekruterów i osoby zarządzające zespołami, jak i wszystkich, którzy pracują lub chcą pracować w branży online. Każdy kto wypełni ankietę, otrzyma na życzenie raport prezentujący kluczowe aspekty rekrutacji, rozwoju i znalezienia pracy w e-marketingu.

Wypełnienie ankiety potrwa ok. 10 minut. Badanie trwa do 31 lipca.

Wypełnij ankietę

 

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.