welovedata przystępuje do grona członków IAB Polska

03/22/2019
Do grona firm członkowskich przystąpiło welovedata - agencja specjalizująca się z direct marketingu.

Do grona firm członkowskich przystąpiło welovedata – agencja specjalizująca się w direct marketingu.

welovedata to 8 lat doświadczenia naszych specjalistów w zakresie direct marketingu. Zdobytą wiedzę założyciele przełożyli na stworzenie firmy, która ma szansę stać się liderem w branży. Dane to siła, która napędza nas do działania. W portfolio firmy znajduje się 8,5 mln rekordów własnych i ponad (a wciąż rośnie) 25 mln unikalnych adresów email, które są monetyzowane dla partnerów.

Innowacyjna, autorska technologia zarządzania bazami i procesem wysyłek to:

  • Indywidualne i elastyczne targetowanie per rekord w zależności od kampanii
  • Whitelisting z WP.pl, Onet.pl oraz Interia.pl daje gwarancję dostarczalności 99,9% maili
  • Własna usługa SpamScoringu monitorująca kreacje oraz temat wysyłki
  • Wykluczenie opóźnienia wywołanego przeciążeniem infrastruktury w czasie pików aktywności (np. Black Friday)
  • Współpraca z WP oraz Interią w celu rozwoju produktu email marketingowego
  • AntyFraud – system umożliwiający wyłapanie nieprawidłowości oraz wszelkich odstępstw od standardowych charakterystyk ruchu.

Dołączając do IAB, chcemy mieć realny wpływ na rozwój rynku direct marketingu, szczególnie obszaru email marketingu. Jako firma z dużym doświadczeniem, wiedzą oraz nieszablonowymi rozwiązaniami, wierzymy, że dzięki wymianie doświadczeń możemy nie tylko wiele wnieść do organizacji, ale również czerpać inspirację do naszej codziennej pracy.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 240 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska. 

Raport Strategiczny Internet 2022/2023

Raport Strategiczny Internet 2022/2023

W 2022 roku wartość rynku reklamowego online wzrosła o przeszło 615 mln zł, co przełożyło się na dynamikę wzrostu sięgającą 10%. Tym samym rynek osiągnął wartość ponad 6,8 mld zł (badanie IAB Polska/PwC AdEx). Podsumowanie tego roku, analizy ekspertów oraz prognozy dotyczące dynamicznego rozwoju branży internetowej kompleksowo przedstawia najnowszy Raport Strategiczny Internet 2022/2023, wydany przez IAB Polska.