Webinary o Transparency & Consent Framework (TCF v2.2) IAB Europe

06/05/2023
IAB Europe zaprasza na cykl webinarów o najnowszej wersji Transparency & Consent Framework - TCF v2.2 dedykowanych wydawcom, dostawcom technologii i CMP.

Do końca trzeciego kwartału 2023 r. należy wdrożyć nową wersję TCF, dlatego IAB Europe stworzyło dedykowany cykl webinarów, aby ułatwić zrozumienie najnowszych zmian, w celu zapewnienia jak najlepszej implementacji narzędzia. Udział w webinarach jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja:

8 czerwca, godz. 15:00  TCF 2.2 Webinar for Vendors – How vendors should review their TCF registration and technical implementation

8 czerwca, godz. 16:00  TCF 2.2 Webinar for CMPs – How CMPs Should Build Additional User-Facing Disclosures with the New Information Contained in the GVL

12 czerwca, godz. 16:00 TCF 2.2 Webinar for Publishers – How can publishers adjust their TCF implementation?

Pierwotnie uruchomiony w 2018 roku w oczekiwaniu na wejście w życie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO), TCF został stworzony przez IAB Europe we współpracy z IAB Tech Lab, aby pomóc zaspokoić potrzeby użytkowników, branży i organów regulacyjnych. Teraz, po pięciu latach, w ramach nieustannego zaangażowania w ulepszanie i rozwój platformy, została wydana najnowsza wersja TCF v2.2. Odpowiada ona na kluczowe zmiany, aby sprostać potrzebom rynku i jest zgodny z nowymi i istniejącymi wymogami regulacyjnymi.

Wdrożenie nowej wersji TCF zostało ogłoszone w maju br. Zachęcamy do zapoznania się z wpisem na blogu IAB EU, który szczegółowo wyjaśnia harmonogram jego wdrażania, zawiera przegląd głównych zmian, a także odnosi do pliku zawierającego najczęściej zadawane pytania.

 

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.