Webinar IAB Polska: Skuteczna reklama na Facebook Ads w czasie pandemii. Już w ten czwartek!

04/08/2020
Zapraszamy na pierwszy webinar z cyklu #IABcontraCOVID19. Już w czwartek, 9.04.2020 o godzinie 15:00 opowiemy o tym, jak prowadzić skuteczne działania reklamowe na Facebooku. Udział w webinarze jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

Temat: Skuteczna reklama na Facebook Ads w czasie pandemii. 

Dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość pandemii, którą obserwujemy za oknem, to też duże zmiany w ekosystemach reklamowych. Podczas webinaru dowiesz się:

  • jak szybko diagnozować i analizować wyniki na koncie reklamowym Facebook’a,
  • jak zabezpieczyć swoje działania
  • jak wykorzystać pojawiające się szanse.

Praktyczne porady, przykłady i jak najmniej teorii.

Termin9.04.2020, g.15:00

Prowadząca: Anna Juraszek, Facebook Ads Expert ,SEMAHEAD

 

 

Wydarzenie jest objęte akredytacją DIMAQ.

ZAREJESTRUJ SIĘ

 Więcej o tym, jak działać w digitalu w czasie pandemii na stronie http://covid.iab.org.pl/

Czytaj także

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Patronat: Pro Experts Days

Patronat: Pro Experts Days

Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.