Vidoomy dołącza do grona firm członkowskich IAB Polska

11/10/2022
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła firma ad-techowa Vidoomy.

Vidoomy jest firmą ad-tech, która specjalizuje się w zakresie reklamy video oraz display.
Umożliwia reklamodawcom dostęp do 2500+ wydawców premium oraz 900 mln unikalnych użytkowników na całym świecie. Vidoomy może stworzyć i dostarczyć najlepsze oraz najbardziej niezawodne strategie gwarantując tym samym maksymalny poziom zasięgu w grupie docelowej bez względu na rodzaj marki.
Dzięki zespołowi ponad 200 pracowników w ponad 22 krajach Vidoomy jest w stanie zagwarantować najlepszy serwis każdemu klientowi w dowolnej części świata.

Ekosystem reklamy ewoluuje każdego dnia. Przystąpienie do IAB we wszystkich krajach, w których mamy swoje biura, a teraz do IAB Polska, pozwoli nam dzielić się jedną z naszych podstawowych wartości: rzetelnymi i przejrzystymi praktykami dla naszych klientów. – Antonio Simarro, COO w Vidoomy.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.