Vidoomy dołącza do grona firm członkowskich IAB Polska

11/10/2022
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła firma ad-techowa Vidoomy.

Vidoomy jest firmą ad-tech, która specjalizuje się w zakresie reklamy video oraz display.
Umożliwia reklamodawcom dostęp do 2500+ wydawców premium oraz 900 mln unikalnych użytkowników na całym świecie. Vidoomy może stworzyć i dostarczyć najlepsze oraz najbardziej niezawodne strategie gwarantując tym samym maksymalny poziom zasięgu w grupie docelowej bez względu na rodzaj marki.
Dzięki zespołowi ponad 200 pracowników w ponad 22 krajach Vidoomy jest w stanie zagwarantować najlepszy serwis każdemu klientowi w dowolnej części świata.

Ekosystem reklamy ewoluuje każdego dnia. Przystąpienie do IAB we wszystkich krajach, w których mamy swoje biura, a teraz do IAB Polska, pozwoli nam dzielić się jedną z naszych podstawowych wartości: rzetelnymi i przejrzystymi praktykami dla naszych klientów. – Antonio Simarro, COO w Vidoomy.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Patronat IAB Polska: Konferencja WE!RE Influencers & WE!RE Gamers vol. 4 już 10 kwietnia

Patronat IAB Polska: Konferencja WE!RE Influencers & WE!RE Gamers vol. 4 już 10 kwietnia

WE!RE Fantasy organizuje czwartą już edycję konferencji online WE!RE Influencers & Gamers Marketing Talks poświęconej influencer marketingowi i gamingowi. Wydarzenie skupi się na trendach, które wyraźnie zarysowały się w pierwszym kwartale 2024 roku i stanowią mocny fundament predykcji, na których warto opierać strategie marketingowe i komunikacyjne.

Patronat IAB Polska: Legaltech Forum 11 kwietnia w Warszawie

Patronat IAB Polska: Legaltech Forum 11 kwietnia w Warszawie

Perspektywy rozwoju rynku legal tech w Polsce, sztuczna inteligencja (AI) w kancelarii prawnej oraz nowe regulacje prawne związane z prawem nowych technologii – to tematy przewodnie #LegalTech Forum 2024! IAB Polska został patronem honorowym wydarzenia.