TwoGecko nową firmą członkowską IAB Polska

11/15/2019
Agencja marketingowa Two Gecko przystąpiło do firm członkowskich IAB Polska. Powstali w 2016r., na co dzień planując i wdrażając działania marketingowe. Celem firmy jest budowanie wartościowych powierzchni reklamowych, dlatego ich metody ulegają sukcesywnej modyfikacji, zapewniając wysoki standard usług i satysfakcję Klientów.

Agencja marketingowa Two Gecko przystąpiła do firm członkowskich IAB Polska.

Powstali w 2016r., na co dzień planując i wdrażając działania marketingowe. Celem firmy jest budowanie wartościowych powierzchni reklamowych, dlatego ich metody ulegają sukcesywnej modyfikacji, zapewniając wysoki standard usług i satysfakcję Klientów.

 

Wartości IAB Polska są nam bardzo bliskie, dlatego przystąpiliśmy do związku, aby wspierać i pomagać w rozwoju i bezpieczeństwie branży internetowej.
W TwoGecko planujemy i realizujemy kampanie reklamowe on-line. NIE napiszemy, że kampanie realizujemy NAJLEPIEJ, NAJTANIEJ i NAJSZYBCIEJ! Bo pomimo, że to poniekąd prawda, nie są to główne wartości TwoGecko. Pędzimy z duchem czasu, jesteśmy łakomi wiedzy i korzystamy z autorskich rozwiązań IT. Skupiamy się przede wszystkim na skuteczności naszych działań, które realizujemy za odpowiednie pieniądze i w ustalonych terminach. Ogółem przekłada się to na skuteczność naszych usług, których najlepszą recenzją są opinię zadowolonych klientów.

Czytaj także

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Patronat: Pro Experts Days

Patronat: Pro Experts Days

Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.