Strategia komunikacji zintegrowanej. Weź udział w badaniu!

03/04/2020
W imieniu przedstawicieli Grupy Roboczej PR IAB Polska zachęcamy do udziału w badaniu dotyczącym strategii komunikacji zintegrowanej. Ankietę kierujemy do przedstawicieli szeroko pojętej komunikacji i marketingu.

Jeśli zawodowo jesteś związany z marketingiem i komunikacją, jesteś przedstawicielem reklamodawcy, wydawcy, domu mediowego, agencji reklamowej, agencji PR, sieci reklamy internetowej, zapraszamy do udziału! Jeśli znasz osoby reprezentujące powyższe specjalizacje, podaj zaproszenie dalej.

Celem badania jest poznanie opinii specjalistów związanych z szeroko pojętym marketingiem i komunikacją na temat budowania strategii komunikacji zintegrowanej

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie około 15 minut. Badanie trwa do 18 marca 2020. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Czytaj także

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Ruszyło coroczne badanie „Attitudes to Programmatic Advertising Survey 2024” – to dziesiąta edycja tego badania prowadzonego przez IAB Europe. Do wypełnienia krótkiej ankiety zapraszamy wszystkich uczestników ekosystemu reklamy programmatic. Termin upływa 26 lipca 2024 r.