Strategia komunikacji zintegrowanej. Weź udział w badaniu!

03/04/2020
W imieniu przedstawicieli Grupy Roboczej PR IAB Polska zachęcamy do udziału w badaniu dotyczącym strategii komunikacji zintegrowanej. Ankietę kierujemy do przedstawicieli szeroko pojętej komunikacji i marketingu.

Jeśli zawodowo jesteś związany z marketingiem i komunikacją, jesteś przedstawicielem reklamodawcy, wydawcy, domu mediowego, agencji reklamowej, agencji PR, sieci reklamy internetowej, zapraszamy do udziału! Jeśli znasz osoby reprezentujące powyższe specjalizacje, podaj zaproszenie dalej.

Celem badania jest poznanie opinii specjalistów związanych z szeroko pojętym marketingiem i komunikacją na temat budowania strategii komunikacji zintegrowanej

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie około 15 minut. Badanie trwa do 18 marca 2020. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Czytaj także

Marketing w wyszukiwarkach dla NGO – najnowsza publikacja Grupy Roboczej SEM IAB Polska

Marketing w wyszukiwarkach dla NGO – najnowsza publikacja Grupy Roboczej SEM IAB Polska

O co zadbać, aby pojawiać się w wynikach wyszukiwania? Gdzie szukać pomysłów i jak pisać treści, aby Google chciało je wyświetlać? Jak reklamować swoją organizację bez nadwerężania budżetu? Grupa Robocza SEM IAB Polska opracowała pierwszy przewodnik po marketingu w wyszukiwarkach skierowany do specjalistów z organizacji pozarządowych.