Space Cat Industries dołącza do firm członkowskich IAB Polska

02/03/2023
Do firm członkowskich IAB Polska dołączyła agencja Space Cat Industries.

Agencja Space Cat Industries powstała, by pomagać markom w komunikacji z Pokoleniem Z. Misją firmy jest ciągła eksploracja nowych trendów i poszukiwanie wartości w nieustannie zmieniającym się digitalowym uniwersum. Space Cat Industries specjalizuje się w TikTok marketingu, współpracy z influencerami, produkcji audio i short video oraz TikTok Adsach.

Zakładając Space Cat Industries w 2020 roku byliśmy w pełni świadomymi jak duże zmiany zachodzą w świecie komunikacji digitalowej. Już wtedy było dla nas jasnym, że TikTok i krótkie formy wideo staną się dominującą formą konsumpcji contentu rozrywkowego, szczególnie wśród nowych i młodych użytkowników internetu. Przez ostatnie dwa lata wypracowaliśmy rozwiązania, które ułatwiają naszym klientom poruszanie się po nowych mediach i pozwalają na ciągłe eksplorowanie skutecznych możliwości tworzenia treści. Zarówno tych własnych na profilach biznesowych marek na TikToku, ale także contentu tworzonego przy współpracy z twórcami internetowymi, czy z wykorzystaniem obecnie szybko rozwijających się narzędzi AI.

Dołączenie do IAB jest okazją do podzielenia się nabytą wiedzą i punktem widzenia młodego pokolenia na komunikację marek w internecie oraz szansą na wymianę doświadczeń z innymi członkami związku. Wspólnie z nimi chcemy kreować kierunki rozwoju komunikacji w mediach społecznościowych i influencer marketingu wykorzystując nowe trendy i narzędzia.Bartosz Woźniak, Prezes Zarządu.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Creative Business Network by Filmteractive 11.10.2023, Centrum Kreatywności Targowa, Warszawa

Creative Business Network by Filmteractive 11.10.2023, Centrum Kreatywności Targowa, Warszawa

Nawiązywanie relacji biznesowych, wymiana wiedzy, kreatywność. Creative Business Network to wydarzenie skierowane do kadry zarządzającej i właścicieli firm z szeroko rozumianego cyfrowego sektora kreatywnego. Dla osób poszukujących nowych partnerów do dalszego rozwoju biznesu. W 2023 roku motywem przewodnim będzie współpraca europejska. Uczestnikom przybliżone zostaną sektory kreatywne Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii. Spotkanie odbędzie się w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56 w Warszawie. IAB Polska jest partnerem wydarzenia.

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.