SEOgroup w szeregach IAB Polska

01/29/2019
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza SEOgroup -firma świadcząca usługi z zakresu marketingu internetowego.

Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza SEOgroup – firma świadcząca usługi z zakresu marketingu internetowego.

SEOgroup od 2008 roku dostarcza nieprzerwanie dla swoich klientów najbardziej skuteczne i technologicznie zaawansowane rozwiązania z zakresu marketingu internetowego. Przez ten czas zrealizowanych zostało kilkaset projektów dla klientów różnej wielkości w Polsce i zagranicą. W procesie tym firma od zawsze koncentruje się na dostarczaniu wartości dla klientów w postaci jakościowych działań oraz ponadstandardowej obsługi.

Nie ulega wątpliwości, że aktywności SEO/SEM są jednymi z kluczowych w kontekście prowadzenia skutecznych działań marketingowych w internecie, przekładających się na wymierne efekty. Rynek ich dotyczący wciąż się rozwija. Po ponad 10 latach, od kiedy SEOgroup prowadzi takie działania na rynku polskim i zagranicznym, podjęliśmy decyzję o tym, by dołączyć do IAB Polska, by móc bardziej niż do tej pory wspierać ich rozwój i mieć również większy wpływ na edukację branży oraz na sam rynek.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 240 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.