SEOgroup w szeregach IAB Polska

01/29/2019
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza SEOgroup -firma świadcząca usługi z zakresu marketingu internetowego.

Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza SEOgroup – firma świadcząca usługi z zakresu marketingu internetowego.

SEOgroup od 2008 roku dostarcza nieprzerwanie dla swoich klientów najbardziej skuteczne i technologicznie zaawansowane rozwiązania z zakresu marketingu internetowego. Przez ten czas zrealizowanych zostało kilkaset projektów dla klientów różnej wielkości w Polsce i zagranicą. W procesie tym firma od zawsze koncentruje się na dostarczaniu wartości dla klientów w postaci jakościowych działań oraz ponadstandardowej obsługi.

Nie ulega wątpliwości, że aktywności SEO/SEM są jednymi z kluczowych w kontekście prowadzenia skutecznych działań marketingowych w internecie, przekładających się na wymierne efekty. Rynek ich dotyczący wciąż się rozwija. Po ponad 10 latach, od kiedy SEOgroup prowadzi takie działania na rynku polskim i zagranicznym, podjęliśmy decyzję o tym, by dołączyć do IAB Polska, by móc bardziej niż do tej pory wspierać ich rozwój i mieć również większy wpływ na edukację branży oraz na sam rynek.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 240 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.