SEOgroup w szeregach IAB Polska

01/29/2019
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza SEOgroup -firma świadcząca usługi z zakresu marketingu internetowego.

Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza SEOgroup – firma świadcząca usługi z zakresu marketingu internetowego.

SEOgroup od 2008 roku dostarcza nieprzerwanie dla swoich klientów najbardziej skuteczne i technologicznie zaawansowane rozwiązania z zakresu marketingu internetowego. Przez ten czas zrealizowanych zostało kilkaset projektów dla klientów różnej wielkości w Polsce i zagranicą. W procesie tym firma od zawsze koncentruje się na dostarczaniu wartości dla klientów w postaci jakościowych działań oraz ponadstandardowej obsługi.

Nie ulega wątpliwości, że aktywności SEO/SEM są jednymi z kluczowych w kontekście prowadzenia skutecznych działań marketingowych w internecie, przekładających się na wymierne efekty. Rynek ich dotyczący wciąż się rozwija. Po ponad 10 latach, od kiedy SEOgroup prowadzi takie działania na rynku polskim i zagranicznym, podjęliśmy decyzję o tym, by dołączyć do IAB Polska, by móc bardziej niż do tej pory wspierać ich rozwój i mieć również większy wpływ na edukację branży oraz na sam rynek.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 240 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.