Scattered dołączył do grona firm członkowskich IAB Polska

03/15/2023
Do firm członkowskich IAB Polska dołączyła firma Scattered.

Scattered jest dostawcą rozwiązań dedykowanych dla e-commerce, pozwalających na efektywniejszą współpracę z markami. Dzięki zindywidualizowanemu doświadczeniu zakupowemu marki mogą łatwiej i szybciej docierać do pożądanych użytkowników, przy dużo prostszej obsłudze ze strony e-commercech. Od 2021 firma współpracuje z właścicielami mediów cyfrowych w kraju i za granicą, w celu rozwijania innowacyjnych rozwiązań, pozwalających na pełne wykorzystanie potencjału ich platform i danych. Dostarczana przez Scattered platforma Retail Media Experience jest pierwszą w nowej klasie systemów dla commerce media, pozwalającą na płynny przepływ wartości między markami, retailerami i konsumentami.

“Rynek digital nieustannie ewoluuje, adaptując się zarówno do szerszych trendów ekonomicznych, jak i otwierając się na innowacje biznesowe i technologiczne. Epidemia COVID przyspieszyła trend przenoszenia zakupów do internetu i mimo częściowego powrotu użytkowników do sklepów stacjonarnych, doświadczenie cyfrowe będzie dominującym trendem w przyszłości. Firmy e-commerce znajdują się na unikalnym odcinku łańcucha wartości oraz posiadają wyjątkową wiedzę o użytkowniku, jednak w obecnym ekosystemem mają ograniczone możliwości wykorzystania w pełni swoich zasobów i potencjału. Wierzymy że potrzebne są nowe rozwiązania i zmiany w digital odpowiadające na te potrzeby. Przystępujemy do IAB Polska z nadzieją na wspólne z innymi członkami rozwijanie ekosystemu, czyniąc go bardziej przejrzystym, wydajnym i zorientowanym na użytkownika.” – Dominik Ryżko, Prezes Zarządu Scattered Sp. z o.o.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.