Scattered dołączył do grona firm członkowskich IAB Polska

03/15/2023
Do firm członkowskich IAB Polska dołączyła firma Scattered.

Scattered jest dostawcą rozwiązań dedykowanych dla e-commerce, pozwalających na efektywniejszą współpracę z markami. Dzięki zindywidualizowanemu doświadczeniu zakupowemu marki mogą łatwiej i szybciej docierać do pożądanych użytkowników, przy dużo prostszej obsłudze ze strony e-commercech. Od 2021 firma współpracuje z właścicielami mediów cyfrowych w kraju i za granicą, w celu rozwijania innowacyjnych rozwiązań, pozwalających na pełne wykorzystanie potencjału ich platform i danych. Dostarczana przez Scattered platforma Retail Media Experience jest pierwszą w nowej klasie systemów dla commerce media, pozwalającą na płynny przepływ wartości między markami, retailerami i konsumentami.

“Rynek digital nieustannie ewoluuje, adaptując się zarówno do szerszych trendów ekonomicznych, jak i otwierając się na innowacje biznesowe i technologiczne. Epidemia COVID przyspieszyła trend przenoszenia zakupów do internetu i mimo częściowego powrotu użytkowników do sklepów stacjonarnych, doświadczenie cyfrowe będzie dominującym trendem w przyszłości. Firmy e-commerce znajdują się na unikalnym odcinku łańcucha wartości oraz posiadają wyjątkową wiedzę o użytkowniku, jednak w obecnym ekosystemem mają ograniczone możliwości wykorzystania w pełni swoich zasobów i potencjału. Wierzymy że potrzebne są nowe rozwiązania i zmiany w digital odpowiadające na te potrzeby. Przystępujemy do IAB Polska z nadzieją na wspólne z innymi członkami rozwijanie ekosystemu, czyniąc go bardziej przejrzystym, wydajnym i zorientowanym na użytkownika.” – Dominik Ryżko, Prezes Zarządu Scattered Sp. z o.o.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.